Kim Kardashian i Kanye West gościli na kolejnym ślubie. Wprost nie mogli się od siebie oderwać

Para dała się ponieść namiętności.
Kim i Kanye nie stronią od namiętności Widać, że trwa ich miesiąc miodowy. Kim Kardashian i Kanye West zjawili się na ślubie stylistki Westa. W którymś momencie para oddaliła się i namiętnie całowała. Wszystko uchwycił fotograf Namiętny pocałunek z języczkiem - Kim Kardashian i Kanye West zajmowali się sobą, nie przejmując się obecnym tuż obok fotoreporterem. Właśnie trwa miesiąc miodowy Kim Kardashian i Kanye Westa. Tydzień po własnym ślubie we Florencji para świętowała ślub stylistki Westa, Renelou Padory. Oboje zjawili się w sobotę na zamku w Ploskovicach w Czechach. W pewnym momencie, korzystając ze słonecznej pogody, wymknęli się na zewnątrz, gdzie oddali się dosyć śmiałym czułościom. Paparazzo przyłapał Kardashian i Westa na igraszkach na ozdobnej kanapie (notabene z obiciem w kwiatowy wzór) ustawionej w ogrodzie. Kardashian nie zamierzała ukrywać swojego uczucia do Kanye i wszyscy chętni mogli obejrzeć ich namiętny pocałunek z języczkiem. Para celebrytów przybyła na wesele w białych kreacjach, zresztą podobnie jak reszta weselnych gości. Kim postawiła na męski look - miała na sobie biały garnitur. Kanye zaś do białych jeansowych spodni dobrał koszulę. Gdy Kimye oddawali się igraszkom, ich 11-miesięczna córka North przebywała już w Los Angeles pod opieką mamy Kim, Kris Jenner, dowiadujemy się z "Daily Mail". Para tuż po swoim ślubie spędziła 5 dni w podróży poślubnej w Irlandii. Lada dzień mają powrócić do rzeczywistości. Kardashian ma wystąpić gościnnie w reality show swoich sióstr, "Courtney & Khloe Take The Hamptons", które rozgrywa się w Nowym Jorku.

Namiętny pocałunek z języczkiem - Kim Kardashian i Kanye West zajmowali się sobą nie przejmując się obecnym tuż obok fotoreporterem.

Właśnie trwa miesiąc miodowy Kim Kardashian i Kanye Westa. Tydzień po własnym ślubie we Florencji para świętowała ślub stylistki Westa, Renelou Padory. Oboje zjawili się w sobotę na zamku w Ploskovicach w Czechach. W pewnym momencie, korzystając ze słonecznej pogody, wymknęli się na zewnątrz, gdzie oddali się dosyć śmiałym czułościom. Paparazzo przyłapał Kardashian i Westa na igraszkach na ozdobnej kanapie (notabene z obiciem w kwiatowy wzór) ustawionej w ogrodzie. Kardashian nie zamierzała ukrywać swojego uczucia do Kanye i wszyscy chętni mogli obejrzeć ich namiętny pocałunek z języczkiem.

Kim Kardashian, Kanye WestEast News

Para celebrytów przybyła na wesele w białych kreacjach, zresztą podobnie jak reszta weselnych gości. Kim postawiła na męski look - miała na sobie biały garnitur. Kanye zaś do białych jeansowych spodni dobrał koszulę.

ZOBACZCIE WIĘCEJ ZDJĘĆ KARDASHIAN I WESTA

Gdy Kimye oddawali się igraszkom, ich 11-miesięczna córka North przebywała już w Los Angeles pod opieką mamy Kim, Kris Jenner, dowiadujemy się z "Daily Mail". Para tuż po swoim ślubie spędziła 5 dni w podróży poślubnej w Irlandii. Lada dzień mają powrócić do rzeczywistości. Kardashian ma wystąpić gościnnie w reality show swoich sióstr, "Courtney & Khloe Take The Hamptons", które rozgrywa się w Nowym Jorku.

Vic