W takiej wersji rzadko ją widzimy. Mucha na sportowo bez szpilek i mini. Miała świetny humor, bo...

Aktorka wzięła udział w akcji promującej bezpieczną jazdę samochodem bez alkoholu.
Mucha na sportowo Aktorka wzięła udział w akcji promującej bezpieczną jazdę Anna Mucha wróciła już do pracy, więc woli spędzać wolny czas z dziećmi. Ale wyrwała się na akcję promującą trzeźwą jazdę - przyszła na sportowo! Anna Mucha jest jedną z tych gwiazd, które naprawdę niechętnie rezygnują z seksownych kreacji i niebotycznie wysokich szpilek. Aktorka nawet w zaawansowanej ciąży zakłada wysokie buty, bo w nich czuje się najlepiej. Czasem nawet ona zrobi jednak wyjątek i wskoczy w sportowe obuwie. Na imprezie Vip Cross 2014 Mucha pojawiła się w luźnej stylizacji i najmodniejszych ostatnio butach marki New Balance. Mucha stroiła do fotoreporterów śmieszne miny i chętnie pozowała do zdjęć. Aktorka była w znakomitym humorze. Z jej twarzy nie znikał uśmiech. Niewątpliwy wpływ na to miało spotkanie z jednym z ulubionych sportowców Polaków, Piotrem Żyłą. Mucha tak cieszyła się z jego obecności na imprezie, że aż wycałowała skoczka. Żyła wyglądał na zaskoczonego, ale ta nieoczekiwana czułość sprawiła mu wielką radość. Mucha na salonach pojawiła się ostatnio dość rzadko, a imprezy wybiera z przemyśleniem. Aktorka wróciła już do pracy, więc woli spędzać wolny czas z dziećmi. Nie planuje na razie powiększania rodziny, bo ma zamiar skupić się na aktywności zawodowej.

I jak jej nie uwielbiać? Jedno spojrzenie na piękny uśmiech Anny Muchy i od razu człowiekowi się nastrój poprawia! A jej poprawił go...

Anna Mucha jest jedną z tych gwiazd, które naprawdę niechętnie rezygnują z seksownych kreacji i niebotycznie wysokich szpilek. Aktorka nawet w zaawansowanej ciąży zakłada wysokie buty, bo w nich czuje się najlepiej. Czasem nawet ona zrobi jednak wyjątek i wskoczy w sportowe obuwie. Na imprezie Vip Cross 2014 Mucha pojawiła się w luźnej stylizacji i najmodniejszych ostatnio butach marki New Balance.

Mucha stroiła do fotoreporterów śmieszne miny i chętnie pozowała do zdjęć.

<<< ZOBACZ ZABAWNE MINY MUCHY >>>

Anna MuchaKapif

Aktorka była w znakomitym humorze. Z jej twarzy nie znikał uśmiech. Niewątpliwy wpływ na to miało spotkanie z jednym z ulubionych sportowców Polaków, Piotrem Żyłą. Mucha tak cieszyła się z jego obecności na imprezie, że aż wycałowała skoczka. Żyła wyglądał na zaskoczonego, ale ta nieoczekiwana czułość sprawiła mu wielką radość.

Anna Mucha i Piotr ŻyłaKapif

Mucha na salonach pojawiła się ostatnio dość rzadko, a imprezy wybiera z przemyśleniem. Aktorka wróciła już do pracy, więc woli spędzać wolny czas z dziećmi. Nie planuje na razie powiększania rodziny, bo ma zamiar skupić się na aktywności zawodowej.

aga