Chodakowska w ledwie osłaniającym ciało bikini. Nie zrobiła wrażenia: Żylasty babochłop, zero kobiecości

Internauci ostro krytykują jej wyrzeźbioną sylwetkę.
Kłótnia o model kobiecości Niektórzy internauci ostro krytykują wyrzeźbioną sylwetkę Ewy Chodakowskiej. "W modelu sylwetki, jaki pani proponuje, zaczyna brakować pierwiastka kobiecego!" - Ewa Chodakowska pokazała ciało i od razu spotkała się z falą agresji. "W modelu sylwetki, jaki pani proponuje, zaczyna brakować pierwiastka kobiecego! Wolę kobiece kształty niż przesyconego testosteronem żylastego babochłopa" - Ewa Chodakowska musiała zmierzyć się z ostrą krytyką zbyt widocznego już według internautów "sześciopaku". Choć wśród pań panuje ostatnio moda na super szczupłe sylwetki, ciało Ewy Chodakowskiej pozbawione choćby miligrama tłuszczu nie każdemu się podoba. Trenerka pochwaliła się na Facebooku zdjęciami z urlopu w słonecznej Grecji. Na zdjęciach szaleje na plaży lub pręży się przed lustrem. Internauci nie są zachwyceni. Sugerują, że Chodakowska zatraca swoją kobiecość, a "sześciopak" na brzuchu wygląda zbyt męsko. Trenerka nie pozostawiła dziesiątek złośliwości bez komentarza. Przekonuje, że umięśniony mężczyzna lubi umięśnione kobiety. W tym tkwi według niej cały sekret niemiłych komentarzy. Stale zapewnia też, że zarówno ona, jak i jej mąż, są fanami takich właśnie wysportowanych sylwetek.

"W modelu sylwetki, jaki pani proponuje, zaczyna brakować pierwiastka kobiecego! Wolę kobiece kształty niż przesyconego testosteronem żylastego babochłopa" - Ewa Chodakowska musiała zmierzyć się z ostrą krytyką zbyt widocznego już według internautów "sześciopaku".

Choć wśród pań panuje ostatnio moda na super szczupłe sylwetki, ciało Ewy Chodakowskiej pozbawione choćby miligrama tłuszczu nie każdemu się podoba. Trenerka pochwaliła się na Facebooku zdjęciami z urlopu w słonecznej Grecji. Na zdjęciach szaleje na plaży lub pręży się przed lustrem. Internauci nie są zachwyceni. Sugerują, że Chodakowska zatraca swoją kobiecość, a "sześciopak" na brzuchu wygląda zbyt męsko.

Ewa Chodakowska Facebook.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska Facebook.com/chodakowskaewa

Trenerka nie pozostawiła dziesiątek złośliwości bez komentarza. Przekonuje, że umięśniony mężczyzna lubi umięśnione kobiety. W tym tkwi według niej cały sekret niemiłych komentarzy. Zapewnia także, że zarówno ona jak i jej mąż są fanami takich właśnie wysportowanych sylwetek.

Ewa Chodakowska Facebook.com/chodakowskaewa

A Wy jakie ciała wolicie oglądać? Wyrzeźbione czy z odrobiną "tłuszczyku"?

aga