Push up i śmiały dekolt - kreacja godna Siwiec. Tymczasem to Jabłczyńska! Zaskoczyła

Joanna Jabłczyńska, jakiej nie znaliśmy.
Push up i śmiały dekolt - to Jabłczyńska? Takiej twarzy aktorki nie znaliśmy. Joanna Jabłczyńska odważyła się na tak seksowną stylizację, jakiej nie powstydziłaby się Natalia Siwiec. A to z okazji otwarcia kliniki medycyny estetycznej. Wczoraj w Gdańsku otworzono klinikę medycyny estetycznej La Nika. Organizatorzy zaprosili na imprezę gwiazdy, w gronie których znalazła się także Joanna Jabłczyńska. Aktorka na tym wydarzeniu wyeksponowała swoje wysportowane ciało w śmiałej sukience. W niej, jak nigdy wcześniej, wszyscy mogli podziwiać jej wspaniały dekolt, którego nie powstydziłaby się żadna kobieta aspirująca do miana seksbomby. A co mówi sama Joanna Jabłczyńska o swojej sylwetce? "Trenowałabym cały czas, trzeba mnie stopować".

Gdy zobaczyliśmy ten dekolt, sądziliśmy, że jego właścicielką jest Natalia Siwiec. Tymczasem to Joanna Jabłczyńska odważyła się na tak seksowną stylizację.

Wczoraj w Gdańsku otworzono klinikę medycyny estetycznej La Nika. Organizatorzy zaprosili na imprezę gwiazdy, w gronie których znalazła się także Joanna Jabłczyńska. Aktorka na tym wydarzeniu wyeksponowała swoje wysportowane ciało w śmiałej sukience.

Joanna Jabłczyńska WZK

W niej, jak nigdy wcześniej, wszyscy mogli podziwiać jej wspaniały dekolt, którego nie powstydziłaby się żadna kobieta, aspirująca do miana seksbomby. W takich kreacjach nie zwykliśmy oglądać dawnej dziecięcej gwiazdy. Spójrzcie tylko na TEN widok.

<<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>>

karo

Jabłczyńska jest seksowna w takim wydaniu?
Więcej o:
Komentarze (3)
Push up i śmiały dekolt - kreacja godna Siwiec. Tymczasem to Jabłczyńska! Zaskoczyła
Zaloguj się
 • noemi...

  Oceniono 5 razy 1

  Sukienka ładna i elegancka, "jabłka" OK, ale... no niewiem, coś nie pasuje, czegoś brakuje... to jej pozowanie jest jakieś sztuczne, wymuszone, nienaturalne...

 • adamcopper

  Oceniono 13 razy 1

  ja to sie zawsze zastanawiam jakim cudem ona ukonczyla prawo siedzac caly czas na planie zdjeciowym serialu cz filmow? moze to jest jakas nowa maria curie sklodowska jak taki geniusz intelektualny OO

 • nowinskimarek

  Oceniono 4 razy 0

  fajniutkie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX