Zakochani Krawczyk i Włodarczyk pozują do zdjęć. A w tym samym miejscu Aneta Zając

Zając rozdaje autografy, tuż obok Krawczyk i Włodarczyk.

Są takie chwile, których bezapelacyjnie każdy chce uniknąć, np. spotkanie byłego z nową dziewczyną lub natknięcie się na byłą, gdy czule tuli się obecną partnerkę. Dlatego tym bardziej współczujemy Anecie Zając, Mikołajowi Krawczykowi i Agnieszce Włodarczyk.

Właśnie trwa Sopot TOPtrendy Festiwal, a na Wybrzeże zjechały się tłumy gwiazdy. Ze względu na zagęszczenie znanych nazwisk na metr kwadratowy, ciężko nie otrzeć się nawet o kogoś, kogo chce się unikać. Można sobie tylko wyobrazić, jak niezręcznie czują się Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk, którzy przyjechali na muzyczną imprezę.

<<< TU ZDJĘCIA >>>

Gdy zwyciężczyni "Tańca z gwiazdami" wyszła na moment z amfiteatru, chwilę później w tym samym miejscu za kulisami pojawili się Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk. Nie obyło się bez nerwowych spojrzeń i ogólnego zakłopotania.

Mikołaj Krawczyk i Agnieszka WłodarczykKapif

Ostatecznie wszyscy zgrabnie wybrnęli z sytuacji. Zając rozdała autografy i wróciła do wnętrza, a Krawczyk z nową partnerką pozowali do zdjęć, śmiało posyłając sobie czułe pocałunki i tuląc się do siebie.

karo

Więcej o:
Komentarze (4)
Zakochani Krawczyk i Włodarczyk pozują do zdjęć. A w tym samym miejscu Aneta Zając
Zaloguj się
 • maria10344

  Oceniono 24 razy 14

  A kimże są te ciała astralne.Celebrytami jeno.Aktorzy z nich tacy jak z koziej .... rajzentasza,albo trąba/jak kto woli/.Muszą wymyślać cudeńka żeby zaistnieć.

 • Patrycja Bąk

  Oceniono 4 razy 4

  panna Włodarczyk widać na twarzy się posypała,życie panno zycie

 • koja

  Oceniono 33 razy -19

  Super wyglądają. Na luzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX