Księżna Charlene jest w ciąży! Książę Albert nareszcie doczeka się następcy tronu

Księżna Charlene jest w ciąży! Książę Albert nareszcie doczeka się następcy tronu Książę Albert i księżna Charlene zostaną rodzicami. Na świat przyjdzie ich jedyny prawowity spadkobierca i pierwszy w kolejce do trony członek rodziny. Książę Albert i księżna Charlene zostaną rodzicami. Pod koniec roku na świat przyjdzie ich pierwsze wspólne dziecko, a tym samym jedyny prawowity spadkobierca i pierwszy w kolejce do trony członek rodziny. Książęca para z Monako spodziewa się dziecka! Późnym wieczorem 30 maja wydali oświadczenie, w którym ogłaszają o stanie księżnej. Książę Albert i księżna Charlene mają ogromną przyjemność ogłosić, że spodziewają się tego radosnego wydarzenia. Data porodu przypada na koniec roku. Doniesienia zdają się potwierdzać ostatnie, dość niepokojące sytuacje, kiedy to Charlene zemdlała w Carlat we Francji, a następnego dnia wizyty zrezygnowała z porannych obowiązków z powodu "przemęczenia". Podczas Grand Prix natomiast, książę nie odstępował jej na krok. Ta wiadomość z pewnością ucieszyła Pałac i uciszyła spekulacje na temat tego, dlaczego po 3 latach małżeństwa Charlene nadal nie dała Albertowi dziecka. Parę porównywano do angielskiej rodziny królewskiej, gdzie księżna Kate w ciążę zaszła półtora roku po poślubieniu księcia Williama. Książę Albert ma dwoje dzieci ze związków pozamałżeńskich: 22-letnią córką Jazmin Grace Grimaldi oraz 10-letniego syna Alexandre Coste. Życie i edukacja dzieci wspierane są wielką fortuną księcia, jednak żadne z nich nie ma praw do tronu. Nowe dziecko będzie pierwszym prawowitym spadkobiercą.

Książę Albert i księżna Charlene zostaną rodzicami. Pod koniec roku na świat przyjdzie ich pierwsze wspólne dziecko, a tym samym jedyny prawowity spadkobierca i pierwszy w kolejce do trony członek rodziny.

Książęca para z Monako spodziewa się dziecka! Późnym wieczorem 30 maja wydali oświadczenie, w którym ogłaszają o stanie księżnej.

Książę Albert i księżna Charlene mają ogromną przyjemność ogłosić, że spodziewają się tego radosnego wydarzenia. Data porodu przypada na koniec roku.

Doniesienia zdają się potwierdzać ostatnie, dość niepokojące sytuacje, kiedy to Charlene zemdlała w Carlat we Francji, a następnego dnia wizyty zrezygnowała z porannych obowiązków z powodu "przemęczenia". Podczas Grand Prix natomiast, książę nie odstępował jej na krok.

Książę Albert i księżna CharleneREUTERS/ERIC GAILLARD

Ta wiadomość z pewnością ucieszyła Pałac i uciszyła spekulacje na temat tego, dlaczego po 3 latach małżeństwa Charlene nadal nie dała Albertowi dziecka. Parę porównywano do angielskiej rodziny królewskiej, gdzie księżna Kate w ciążę zaszła półtora roku po poślubieniu księcia Williama.

Książę Albert ma dwoje dzieci ze związków pozamałżeńskich: 22-letnią córką Jazmin Grace Grimaldi oraz 10-letniego syna Alexandre Coste. Życie i edukacja dzieci wspierane są wielką fortuną księcia, jednak żadne z nich nie ma praw do tronu. Nowe dziecko będzie pierwszym prawowitym spadkobiercą.

aga

Więcej o:
Komentarze (8)
Księżna Charlene jest w ciąży! Książę Albert nareszcie doczeka się następcy tronu
Zaloguj się
 • jaaga

  Oceniono 35 razy 25

  Na pewno będzie spadkobiercom? A może bendzie? Albo spadkobiercą? Wstyd, Redakcjo ...

 • zewszadiznikad

  Oceniono 25 razy 15

  "Dziecko będzie pierwszym prawowitym spadkobiercOM" - Boże, Ty to widzisz i nie grzmisz...
  Już nie wiem, co gorsze - takie byki, czy uciekanie przed nimi w koszmarki typu "dać zabawki dzieciĄ"...

 • russel

  Oceniono 34 razy 12

  Gęba durnia. Ksionżę, psia jego mać.

 • kowalskijohn

  Oceniono 21 razy 11

  Co za analfabeta to pisał?
  "22-letnią córką" ??
  "pierwszym prawowitym spadkobiercom" ??
  "księżna Kate w ciążę zaszła " ??

 • fernanda

  Oceniono 9 razy 9

  Gratulacje :) Najważniejsze żeby dziecko było zdrowe :D

 • bowke

  Oceniono 9 razy 7

  Smutna księżna.Na każdym zdjęciu ma takie oczy jakby zaraz miała sie rozpłakać.No ale jak się jest żoną takiego bufona to nic innego nie zostaje.

 • annamaryja

  Oceniono 5 razy 5

  "Nowe dziecko będzie pierwszym prawowitym spadkobiercom."
  A autor artykułu gwiazdom dziennikarstwa

 • Rajmund Siewierny

  Oceniono 9 razy 1

  Żeby tylko nie było jak z pałacową księżniczką Kaczyńską którą jakiś gach na boku "zapładniał" a pałac wszystko tuszował ślubami, posadami ;)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX