To było mocne cięcie! Joanna Moro zmieniła fryzurę

Podoba się Wam?
Joanna Moro zmieniła fryzurę To było mocne cięcie! Proste i sięgające niewiele powyżej ramion - takie są teraz włosy Joanny Moro. Długie, pofalowane i nieco niesforne. Joannę Moro w trakcie "Tańca z gwiazdami" oglądaliśmy właśnie z takimi włosami. Turniej się skończył (Moro w parze z Rafałem Maserakiem zajęła w nim drugie miejsce), aktorka wyjechała na krótkie wakacje, a po nich stanęła przed kamerą na planie serialu "Blondynka". W zwykłych "okolicznościach przyrody" wzorzysta suknia oraz brązowa kurtka i takież trzewiki przykułyby naszą uwagę, ponieważ Moro prezentuje się tym zestawie niezwykle dziewczęco. Tym razem jednak nasze oczy kierują się przede wszystkim na nową fryzurę aktorki. Jest spokojna i zdyscyplinowana, a krótkie, proste włosy okalają jej twarz niczym hełm.

Proste i sięgające niewiele powyżej ramion - takie są teraz włosy Joanny Moro.

Długie, pofalowane i nieco niesforne. Joannę Moro w trakcie "Tańca z gwiazdami" oglądaliśmy właśnie z takimi włosami. Turniej się skończył (Moro w parze z Rafałem Maserakiem zajęła w nim drugie miejsce), aktorka wyjechała na krótkie wakacje, a po nich stanęła przed kamerą na planie serialu "Blondynka". W zwykłych "okolicznościach przyrody" wzorzysta suknia oraz brązowa kurtka i takież trzewiki przykuły by naszą uwagę, ponieważ Moro prezentuje się tym zestawie niezwykle dziewczęco. Tym razem jednak nasze oczy kierują się przede wszystkim na nową fryzurę aktorki. Jest spokojna i zdyscyplinowana, a krótkie, proste włosy okalają jej twarz niczym hełm. Podoba się Wam? Nam podoba.

Joanna Moro FORUM/Radoslaw NAWROCKI

alex

Podoba Ci się nowa fryzura Joanny Moro?
Więcej o:
Komentarze (12)
To było mocne cięcie! Joanna Moro zmieniła fryzurę
Zaloguj się
 • witamina_b

  Oceniono 25 razy 21

  Fryzura fryzurą, ale pani Joanne zdecydowanie nie powinna się malować. Bez makijażu lub z delikatnym wygląda naturalnie i ładnie. Pomalowana zwyczajnie brzydko. Makijaż robi coś okropnego jej oczami.

 • cerrie

  Oceniono 21 razy 11

  A moja kumpela właśnie powiedziała, że nie bardzo widzi różnicę między jej obecną a poprzednią fryzurą, poza tym że może tylko trochę podcięła włosy. Czyli jej zdaniem żadna to radykalna zmiana, a już szumnie się mówi że wielce zmieniła fryzurę.

 • browaryr

  Oceniono 31 razy 1

  na moje zmeczone oko-paskudna.

 • 0

  Nie podoba mi się jej osobowość, wyrażająca się w postawie wobec różnych sytuacji,
  podobnie,
  jak to co prezentuje swoją postawą aktor P. Adamczyk.
  Cieniasy, i tyle

 • russel

  Oceniono 38 razy -2

  O kurde, ale paskuda. Za jakiego Mordoru to wypełzło, diabli wiedzą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX