Baar rozstała się z Błachem? "Wprowadziła się do apartamentu innego mężczyzny"

Kryzys w związku pary.
Baar rozstała się z Błachem? "Wprowadziła się do apartamentu innego mężczyzny" Kamila Baar wyprowadziła się z domu od Wojciecha Błacha do innego mężczyzny - informuje "Na Żywo" Kamilla Baar i Wojciech Błach od lat uchodzili za przykład świetnie dobranej, zgodnej pary. Gdy pojawiali się na salonach, nie kryli swoich uczuć. Czule się obejmowali i wydawało się, że między nimi wszystko jest w porządku. Okazuje się jednak, że ich małżeństwo przeżywa poważny kryzys i jak donosi tygodnik "Na Żywo", Baar zdecydowała się podobno zakończyć związek. - Aktorka wyprowadziła się z ich wspólnego mieszkania na warszawskim Powiślu. Zabrała ze sobą synka. Kamilla spakowała swoje rzeczy i wprowadziła się do apartamentu innego mężczyzny - zdradza osoba z otoczenia pary. Co ciekawe, półtora roku temu Baar w jednym z wywiadów zdradziła, że potrafi z dnia na dzień zakończyć związek, gdy jej uczucie się wypali. - Myślę, że żadnemu z moich partnerów nie było ze mną łatwo. Jestem zmienna. Na szczęście pewne rzeczy są we mnie stałe i jeśli kocham, to kocham totalnie. Miłość warunkuje dla mnie wszystko, jeśli jej nie ma, to coś się musi skończyć. Na pewno nie daję się sobą znudzić. Moim zdaniem podstawą udanego związku - oprócz miłości - jest dawanie sobie wolności. Zaufanie, namiętność i umiejętność spędzania czasu osobno. Realizacja swoich pasji - powiedziała w wywiadzie dla "Zwierciadła". Tabloidy sugerują również, że aktorka polubiła ostatnio bardzo błysk fleszy, a jej mąż woli go raczej unikać i jest domatorem.

Plotki o kryzysie w związku tej pary zaczęły się kilka miesięcy temu, ale chyba nikt nie przypuszczał, że sytuacja może być aż tak poważna. Baar wyprowadziła się już podobno z domu i zabrała ze sobą dziecko.

Kamilla Baar i Wojciech Błach od lat uchodzili za przykład świetnie dobranej, zgodnej pary. Gdy pojawiali się na salonach, nie kryli swoich uczuć. Czule się obejmowali i wydawało się, że między nimi wszystko jest w porządku. Okazuje się jednak, że ich małżeństwo przeżywa poważny kryzys i jak donosi tygodnik "Na Żywo", Baar zdecydowała się podobno zakończyć związek.

Aktorka wyprowadziła się z ich wspólnego mieszkania na warszawskim Powiślu. Zabrała ze sobą synka. Kamilla spakowała swoje rzeczy i wprowadziła się do apartamentu innego mężczyzny - zdradza osoba z otoczenia pary.

Co ciekawe, półtora roku temu, Baar w jednym z wywiadów zdradziła, że potrafi z dnia na dzień zakończyć związek, gdy jej uczucie się wypali.

Myślę, że żadnemu z moich partnerów nie było ze mną łatwo. Jestem zmienna. Na szczęście pewne rzeczy są we mnie stałe i jeśli kocham, to kocham totalnie. Miłość warunkuje dla mnie wszystko, jeśli jej nie ma, to coś się musi skończyć. Na pewno nie daję się sobą znudzić. Moim zdaniem podstawą udanego związku - oprócz miłości - jest dawanie sobie wolności. Zaufanie, namiętność i umiejętność spędzania czasu osobno. Realizacja swoich pasji - powiedziała w wywiadzie dla "Zwierciadła".

Kamilla Baar i Wojciech Błach Kapif

Tabloidy sugerują również, że aktorka polubiła ostatnio bardzo błysk fleszy, a jej mąż woli go raczej unikać i jest domatorem. Czy to mogło być przyczyną rozstania?

aga

Więcej o:
Komentarze (7)
Baar rozstała się z Błachem? "Wprowadziła się do apartamentu innego mężczyzny"
Zaloguj się
 • lenore

  Oceniono 86 razy 42

  Kolejna ze wscieklizna macicy... Tylko po co sie taka rozmnaza, skoro nie umie sie nawet postarac i ciaga dzieciaka ze soba do kolejnych wujkow.

 • maddie.wgr

  Oceniono 56 razy 38

  Finał będzie taki, że poromansuje trochę i zostanie z niczym.Szkoda tylko dziecka jak zwykle.

 • fanizymiko

  Oceniono 44 razy 30

  Mamusia się bawi dzieciak ma przerąbane....

 • 1234qwerty

  Oceniono 26 razy 22

  Zgarnęła ponad 400k PLN za kilkadziesiąt odcinków Na dobre i na złe i odbiło aktoreczce z wadą wymowy.

 • mariannasok

  Oceniono 22 razy 4

  Nie wiedziałam,że oni byli razem.

 • qula

  Oceniono 1 raz -1

  ma chcice i musi zmieniac partnerow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX