Joanna Moro po "TzG" uciekła z Warszawy: Głębia, błękit i nieograniczona przestrzeń

Gwiazda postanowiła się zrelaksować.
Głębia, błękit i nieograniczona przestrzeń Joanna Moro po "TzG" uciekła z Warszawy. Joanna Moro bardzo ambicjonalnie podchodziła do udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Teraz gdy show się zakończyło, postanowiła się rozluźnić i wyjechała na urlop. Joanna Moro bardzo ambicjonalnie podchodziła do swojego udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Teraz gdy show się zakończyło, postanowiła się rozluźnić i wyjechała na urlop. Joanna Moro spędzała ostatnio większość czasu na sali treningowej. Widocznie dość już miała zamkniętych pomieszczeń, bo postanowiła spędzić teraz trochę czasu na powietrzu i wybrała się nad polskie morze. Jest cudnie... Kocham Morze!!! Głębię, błękit i nieograniczona przestrzeń... - napisała na swoim Facebooku. Jednak Joanna, jak sama wielokrotnie podkreślała, jest osobą aktywną i nad Bałtykiem nie zamierza leżeć plackiem. Aktorka uprawia windsurfing. "Jutro czekamy na mocny wiatr!" - napisała na Facebooku.

Joanna Moro bardzo ambicjonalnie podchodziła do swojego udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Teraz gdy show się zakończyło, postanowiła się rozluźnić i wyjechała na urlop.

Joanna Moro spędzała ostatnio większość czasu na sali treningowej. Widocznie dość już miała zamkniętych pomieszczeń, bo postanowiła spędzić teraz trochę czasu na powietrzu i wybrała się nad polskie morze.

Jest cudnie... Kocham Morze!!! Głębię, błękit i nieograniczona przestrzeń... - napisała na swoim Facebooku.

Joanna Moro Screen z Facebook.com/joannamoro

Jednak Joanna, jak sama wielokrotnie podkreślała, jest osobą aktywną i nad Bałtykiem nie zamierza leżeć plackiem. Aktorka uprawia windsurfing.

Jutro czekamy na mocny wiatr!

Joanna Moro Screen z Facebook.com/joannamoro

PeeR

 

 

Więcej o:
Komentarze (20)
Joanna Moro po "TzG" uciekła z Warszawy: Głębia, błękit i nieograniczona przestrzeń
Zaloguj się
 • koja

  Oceniono 77 razy 67

  Nie uciekła tylko pojechała. Ja też lubię morze.

 • marycha1

  Oceniono 48 razy 36

  Nie przepadam za Joanną Moro, ale muszę przyznać że tańczyła rewelacyjnie !!! Po prostu rewelacyjnie. Ogromna w tym zasługa Maseraka. Jego można lubić lub nie, ale tancerz, choreograf i nauczyciel z niego znakomity !!

 • forfiter_jr

  Oceniono 36 razy 32

  Też w tym roku uciekam nad morze.

 • chlopskirozum

  Oceniono 35 razy 27

  Od kiedy 2. miejsce to porażka? Czy wam już przetrąciło resztę mózgu?

 • ajonka18

  Oceniono 48 razy 24

  Miłego odpoczynku po wszystkich zawirowaniach. Nie musi we wszystkim być najlepszą. Film "Anna German" bardzo udany i wzruszający.

 • mariannasok

  Oceniono 17 razy 11

  Przyda jej się odpoczynek po ciężkich treningach. Powinna wygrać TzG, ale jak zawsze widzowie nie ocenieli obiektywnie...

 • magdamm

  Oceniono 43 razy 9

  Niby uciekła, a się lansuje.

 • st58

  Oceniono 32 razy 8

  Uciekła sama czy z Maserakiem ?

 • amelias.

  Oceniono 1 raz 1

  Czy przegrała czy wygrała, finałowi towarzyszyły wielkie emocje i dziewczyna chciała odpocząć, zregenerować siły. Zresztą program się skończył, może robić co chce. Wg mnie była lepsza technicznie, ale większość wolała kobietę- sierotkę, porzuconą, z chorymi dziećmi - standard.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX