Beyonce i Jay Z rozwodzą się? "W grę wchodzi 900 milionów dolarów"

Szokujące wieści.
Beyonce i Jay Z rozwodzą się? "W grę wchodzi 900 milionów dolarów" Amerykańskie tabloidy "Life & Style Magazine" oraz "OK! Magazine" donoszą, że Beyonce i Jay Z rozwodzą się. Jak na razie tematu nie podchwyciły inne portale i magazyny, jednak w każdej plotce jest ziarno prawdy. O co właściwie chodzi? Wszystko zaczęło się od słynnej bójki w windzie, do której doszło między Solange Knowles z Jay'em. Później było oficjalne oświadczenie oraz rodzinne zdjęcie na Instagramie. "Life&Style" twierdzi, że to tylko próba zamydlenia oczu mediom i fanom. Beyonce jest niezwykle ostrożna, jeśli chodzi o wizerunek. Wszystko co robi, jest przemyślane i zaplanowane. Ma obsesję na punkcie pozorów. Ich rodzina musi wyglądać idealnie - zdradza źródło magazynu. "OK Magazine" pisze natomiast o problemach, jakie pojawiły się w życiu gwiazdorskiej pary. Beyonce uważa, że jej mąż spędza więcej czasu w pracy niż z nią i ich córką Blue Ivy. Często powtarza też, że Jay jest najbardziej egoistyczną osobą, jaką zna. No i są pojawiają się plotki, że nie jest wierny - czytamy w tabloidzie. Para posiada ogromny majątek wart ponad 900 milionów dolarów. Jak można przypuszczać, w przypadku rozwodu czeka ich zacięta walka. Jest naprawdę źle, nie układa im się od dawna. Rozwód jest nieuchronny i to właściwie najlepsza dla Beyonce opcja - czytamy w "Life&Style". Miejmy nadzieję, że to jednak tylko plotki...

Od razu zaznaczmy, że te informacje pochodzą z mało wiarygodnych amerykańskich tabloidów, których doniesienia rzadko, ale czasami się sprawdzają. Tym razem także podają sporo prawdopodobnych, nazwijmy to, "faktów".

"Life&Style Magazine" i "OK! Magazine" grzmią: Beyonce i Jay Z chcą ukryć fakt, że się rozwodzą. Jak na razie tematu nie podchwyciły żadne liczące się i wiarygodne amerykańskie portale i magazyny show-biznesowe. O co więc chodzi tym dwóm wymienionym? Oczywiście wszystko zaczęło się od rękoczynów w windzie. Potem były domysły, zdjęcia na Instagramie, a w końcu oświadczenie. Kilka dni później Beyonce pokazała zdjęcie, na którym pozuje z całą rodziną: mamą, siostrą i mężem. "Life&Style" twierdzi, że to tylko próba zamydlenia oczu mediom i fanom.

Beyonce jest niezwykle ostrożna, jeśli chodzi o jej image. Wszystko co robi, jest przemyślane i zaplanowane. Ma obsesję na punkcie pozorów - muszą zawsze wyglądać jak idealna rodzina - zdradza źródło magazynu.

Jay Z, Beyonce, Tina Knowles, SolangeScreen z Beyonce.com

Ok, w to jestem skłonna uwierzyć. Przypomnijmy sobie chociażby sytuację z Super Bowl w 2013 roku. Beyonce zażądała usunięcia wszystkich zdjęć, które pokazywały ją w, według niej, niekorzystnym świetle. Co było dalej - wszyscy wiemy - mogliśmy zobaczyć jedne z najbardziej udanych memów w historii. Uwielbiam Beyonce, ale, no cóż, zasłużyła.

Plotki

 

"OK Magazine" podaje szczegóły z życia pary:

Po pierwsze, Beyonce uważa, że jej mąż bardziej woli spędzać czas w pracy i w klubach, niż z nią i ich 2-letnią córką, Blue Ivy. Nasze źródło zdradza: Bey mówi, że Jay jest najbardziej egoistyczną osobą, jaką zna. No i są plotki, że nie jest wierny - czytamy.

Kasa

 

W grę wchodzi ogromny majątek - para wyceniana jest na ponad 900 milionów dolarów. Od lat Beyonce i Jay Z wygrywają w rankingach na najbogatszą i najpotężniejszą parę show-biznesu. Jeżeli więc plotki o rozwodzie są prawdziwe, to walka może być brutalna.

Jest naprawdę źle, nie układa im się. Są kłopoty w raju. Rozwód jest nieuchronny - i to właściwie najlepsza dla Beyonce opcja - czytamy w "Life&Style".

Miejmy nadzieję, że to wszystko po prostu dywagacje tabloidowych redaktorów, a Beyonce i Jay Z zaśmieją im się w twarz ;)

Magdalena Terepka

Więcej o: