"Taniec z Gwiazdami" wygrała Zając, ale to na nią patrzyli wszyscy. OGROMNY DEKOLT Głogowskiej sięgał aż...

Seksowna prowadząca już wcześniej zapowiadała, że sukienka będzie spektakularna.

Anna Głogowska w każdym odcinku "Tańca z Gwiazdami" wyglądała pięknie, ale to sukienka z ostatniego, finałowego odcinka sprawiła, że opadły nam szczęki. Nigdy nie widzieliśmy jej z takim dekoltem!

Anna Głogowska opowiedziała nam ostatnio, że za wszystkie jej kreacje odpowiada Viola Piekut i to właśnie projektantka wybrała dla niej na ten wyjątkowy wieczór kreację, która skradła całe show. Czarna koronkowa suknia z ogromnym dekoltem odsłoniła naprawdę wiele. I gdy prowadząca odczytywała nazwisko zwyciężczyni programu, my wciąż patrzyliśmy tylko na jej ledwie osłonięte piersi.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Głogowska wiedziała, że ta sukienka zrobi wrażenie. Rozmawialiśmy z nią o tym w czwartek, dzień przed finałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami".

Każda kobieta uwielbia być strojona, a jak powie, że jest inaczej, to to nie prawda! Ja zawsze jestem wystrojona, a finału nie mogę się doczekać nawet z takiej zwykłej babskiej próżności. Nigdy nie miałam tak pięknej sukni, jak będę miała jutro - mówiła z wyraźnym zadowoleniem.

A jak Wam się podobała kreacja Anny Głogowskiej?

aga

Więcej o:
Komentarze (4)
"Taniec z Gwiazdami" wygrała Zając, ale to na nią patrzyli wszyscy. OGROMNY DEKOLT Głogowskiej sięgał aż...
Zaloguj się
 • kociakarma

  Oceniono 16 razy 6

  Dekolt widziałam,spoko ale gdzie się podziała Siwiec?Na finale byli wszyscy uczestnicy tylko jej nie zauważyłam.A jej partner Kliment był.

 • sensacja

  Oceniono 2 razy 0

  Uroda Głogowskiej jest tak samo niezaprzeczalna jak uroda Gąsa. Skrzynecka ma w sobie ciepło, które potrafiła przekazać w programie, czego Głogowskiej brakuje. Stroje w tej edycji były najlepsze ze wszystkich. Polsat najwyraźniej zatrudnił stylistkę, która umie i lubi ubierać gwiazdy tak, żeby ładnie wyglądały, a nie żeby je ośmieszyć, jak to było w TVN.

 • puzonik48

  Oceniono 46 razy 0

  Pani Aniu ,wyglądała Pani cudnie we wszystkich sukienkach i sprawdziła się Pani w roli prowadzącej lepiej od poprzedniczki :)Gratuluję :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX