Wiedzieliśmy, że Jessica Alba jest seksowna, ale że aż TAK?

Aktorka chwali się zgrabną figurą w bikini.
Niezwykle seksowna sesja Jessiki Alby Aktorka chwali się zgrabną figurą w bikini Jessica Alba widnieje na okładce "Entertainment Weekly". Pozuje odziana jedynie w skąpe białe bikini, pokazując seksowną pupę Aktorka widnieje na okładce "Entertainment Weekly". Pozuje odziana jedynie w skąpe białe bikini, a zainteresowani do woli mogą nasycić oczy widokiem jej seksownej pupy. W ten rozpalający zmysły sposób promuje swój najnowszy film, "Sin City 2: Damulka warta grzechu". Aktorka zagrała w nim Nancy Callahan - egzotyczną tancerkę. Patrząc na seksowną 33-latkę aż trudno uwierzyć, że jest mamą dwójki dzieci, 6-letniej Honor i 2-letniej Haven, które ma z mężem, Cashem Warrenem. Aktorka wyznała, że to właśnie dzieci są powodem, dla którego dba o siebie. - Im bardziej robię się starsza i odkąd zostałam mamą, moim priorytetem stało się bycie zdrową, z dobrych pobudek. Ważniejsze jest to, by mieć do tego wyważone podejście, niż starać się być idealnym - mówi w wywiadzie. Alba nie przesadza z dietą: - Nie odmawiam sobie niezdrowego jedzenia. Jem je, kiedy nachodzi mnie na nie ochota - wyznała z obezwładniającą szczerością. Sesja wewnątrz magazynu jest równie gorąca, a Alba chwali się płaskim brzuchem, którego mogła by jej pozazdrościć nawet sama Ewa Chodakowska ;) Aktorka wyznała, że stawia też na sport. Kiedy nie ma ochoty iść na siłownię, wybiera 90-minutowe spacery. Pasją do aktywnego trybu życia zaraziła też swoje dzieci. - Nie chcę wygłaszać im morałów, wolę praktykować. Lubię z nimi pływać i chodzić na rodzinne spacery. Dzieci to uwielbiają, odbijanie się od ścian w domu doprowadza je do szału - dodała.

Ociekają wodą Jessica Alba w bardzo kusym białym bikini - to wyjątkowo rozpalający widok w te i tak gorące dni. Taką rozrywkę zafundowała nam aktorka na okładce najnowszego magazynu.

Wiedzieliśmy, że Jessica Alba jest seksowna, ale jeszcze nigdy nie pokazała tego w tak przekonujący sposób. Aktorka widnieje na okładce "Entertainment Weekly". Pozuje odziana jedynie w skąpe białe bikini, a zainteresowani do woli mogą nasycić oczy widokiem jej seksownej pupy. W ten rozpalający zmysły sposób promuje swój najnowszy film, "Sin City 2: Damulka warta grzechu". Aktorka zagrała w nim Nancy Callahan - egzotyczną tancerkę.

Jessica AlbaEntertainment Weekly

Jessica AlbaEntertainment Weekly

Patrząc na seksowną 33-latkę aż trudno uwierzyć, że jest mamą dwójki dzieci, 6-letniej Honor i 2-letniej Haven, które ma z mężem, Cashem Warrenem.  Aktorka wyznała, że to właśnie dzieci są powodem, dla którego dba o siebie.

Im bardziej robię się starsza i odkąd zostałam mamą, moim priorytetem stało się bycie zdrową, z dobrych pobudek. Ważniejsze jest to, by mieć do tego wyważone podejście, niż starać się być idealnym - mówi w wywiadzie.

Alba nie przesadza z dietą:

Nie odmawiam sobie niezdrowego jedzenia. Jem je, kiedy nachodzi mnie na nie ochota - wyznała z obezwładniającą szczerością.

Sesja wewnątrz magazynu jest równie gorąca, a Alba chwali się płaskim brzuchem, którego mogła by jej pozazdrościć nawet sama Ewa Chodakowska ;)

Jessica AlbaEntertainment Weekly

Aktorka wyznała, że stawia też na sport. Kiedy nie ma ochoty iść na siłownię, wybiera 90-minutowe spacery. Pasją do aktywnego trybu życia zaraziła też swoje dzieci.

Nie chcę wygłaszać im morałów, wolę praktykować. Lubię z nimi pływać i chodzić na rodzinne spacery. Dzieci to uwielbiają, odbijanie się od ścian w domu doprowadza je do szału - dodała.

Jak Wam się podoba jej seksowna sesja?

Jessica AlbaEntertainment Weekly

Vic