Gwiazdy przeważnie ukrywają pociążowe brzuchy, ale nie ona! Drew Barrymore PODKREŚLIŁA go obcisłą kreacją

Drew Barrymore podkreśliła brzuszek Drew Barrymore udowadnia, że pociążowe kształty wcale nie są powodem do rozpaczy. Wręcz przeciwnie Drew Barrymore podczas premiery filmu "Blended" w Los Angeles z dumą prezentowała swój powiększony po ciąży brzuch, podkreślając go wyjątkowo opiętą sukienką Drew Barrymore pojawiła się w środę w Los Angeles na premierze swojego najnowszego filmu "Blended". Na czerwonym dywanie pokazała się zaledwie 3 tygodnie po porodzie. Na świat przyszła wtedy jej córka Frankie. Zwykle gwiazdy, które pokazują się na czerwonym dywanie niedługo po narodzinach dziecka, za wszelką cenę próbują skryć pociążowe krągłości. Ratują się bielizną wyszczuplającą lub luźnymi kreacjami. Ale nie ona! Barrymore z dumą prezentowała bowiem swój wciąż powiększony brzuch, podkreślając go wyjątkowo opiętą sukienką. Efekt? Wyglądała po prostu przepięknie! Zachowanie aktorki jest godne pochwały. Nie bierze do głowy panujących w celebryckim świecie trendów i pokazuje, jak naprawdę wygląda ciało kobiety po ciąży. My jesteśmy tym zachwyceni. Równie przejęty pięknem Drew był jej mąż, Wil Kopelman, który towarzyszył jej tego wieczoru. Para nie szczędziła sobie czułości, czym kompletnie nas urzekli.

Tak właśnie wygląda kobieta po ciąży! Drew Barrymore udowadnia, że pociążowe kształty wcale nie są powodem do rozpaczy. Wręcz przeciwnie...

Drew Barrymore pojawiła się w środę w Los Angeles na premierze swojego najnowszego filmu "Blended". Na czerwonym dywanie pokazała się zaledwie 3 tygodnie po porodzie. Na świat przyszła wtedy jej córka Frankie. Zwykle gwiazdy, które pokazują się na czerwonym dywanie niedługo po narodzinach dziecka, za wszelką cenę próbują skryć pociążowe krągłości. Ratują się bielizną wyszczuplającą lub luźnymi kreacjami. Ale nie ona! Barrymore z dumą prezentowała bowiem swój wciąż powiększony brzuch podkreślając go wyjątkowo opiętą sukienką. Efekt? Wyglądała po prostu przepięknie!

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>

Drew BarrymoreROB LATOUR/REX/EAST NEWS/Rob Latour/REX

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>

Zachowanie aktorki jest godne pochwały. Nie bierze do głowy panujących w celebryckim świecie trendów i pokazuje, jak naprawdę wygląda ciało kobiety po ciąży. My jesteśmy tym zachwyceni. Równie przejęty pięknem Drew był jej mąż, Wil Kopelman, który towarzyszył jej tego wieczoru. Para nie szczędziła sobie czułości, czym kompletnie nas urzekli. Urocze, prawda?

Wil Kopelman i Drew BarrymoreADHEMAR SBURLATI/BROADIMAGE/EAST NEWS/Adhemar Sburlati/Broadimage

Drew BarrymoreJIM SMEAL/BEI/REX/EAST NEWS/Jim Smeal/BEI/REX

aga

Więcej o:
Komentarze (4)
Gwiazdy przeważnie ukrywają pociążowe brzuchy, ale nie ona! Drew Barrymore PODKREŚLIŁA go obcisłą kreacją
Zaloguj się
  • ateofi

    Oceniono 163 razy 157

    Brawo. Wreszcie jakaś normalna kobieta. Tak się właśnie wygląda krótko po porodzie.

  • wizjinerka

    Oceniono 30 razy 26

    Myślę że Pani Drew nie chodziło ani o podkreślenie, ani o tuszowanie pociążowego brzuszka. Kreacja bardzo ładna, a cała reszta zależy od ujęcia. Na jednych zdjęciach brzuszek jest mniej uwypuklony, a na innych bardziej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX