Pokazała się pierwszy raz po porodzie i przyćmiła wszystkich! Uwagę na sobie skupiła czymś jeszcze

Była główną atrakcją pokazu.

Urodziła drugie dziecko i na jakiś czas zniknęła z salonów. Powrót ma w iście gwiazdorskim stylu! Na gali 25-lecia lodów Magnum, gdzie duet Bohoboco zaprezentował najnowszą kolekcję, to Magda Mielcarz była atrakcją wieczoru. I to nie tylko dlatego, że wystąpiła w specjalnie dla niej zaprojektowanej kreacji.

Maga Mielcarz na wczorajszych urodzinach Magnum, wystąpiła w pokazie jako ostatnia. Srebrna suknia, którą miała na sobie, była inspirowana nową linią lodów, celebrującą ćwierćwiecze firmy na rynku. Zachwycała jednak nie tylko widowiskowa suknia, którą Magda miała na sobie, ale także jej figura. Mielcarz została mamą w zeszłym roku (Zobacz:Tak Magdalena Mielcarz wyglądała chwilę PO PORODZIE!).

Magda MielcarzWBF

Gwiazda rzadko pojawia się na salonach. Na stałe mieszka w USA. Polskę odwiedza przy okazji wizyt u rodziny, zawodowych projektów i właśnie po ty, by czasem swoją osobą uświetnić jakieś wydarzenie.

Tym razem na galę Mielcarz postanowiła zabrać najbliższych, czym dodatkowo skupiła na sobie uwagę fotoreporterów. Aktorka chętnie pozowała z tatą oraz z mamą i siostrą.

Magda Mielcarz z rodzinąWBF

Magda Mielcarz z rodzinąWBF

PeeR

Więcej o:
Komentarze (13)
Pokazała się pierwszy raz po porodzie i przyćmiła wszystkich! Uwagę na sobie skupiła czymś jeszcze
Zaloguj się
 • ja01

  Oceniono 135 razy 129

  Jest piękna.

 • puch.marny

  Oceniono 118 razy 76

  Uprzejmie informuję, że nie wszystkie kobiety po urodzeniu dziecka/dzieci wyglądają jak rozjechane kapcie z BMI powyżej 35.

 • browaryr

  Oceniono 39 razy 39

  elegancka ta mama.

 • white_lake

  Oceniono 27 razy 25

  wygląda super, ale chyba to jej zawód, skoro jest modelką, prawda?

 • forfiter_jr

  Oceniono 22 razy 20

  Śliczna babka. Figura super.

 • pandzik

  Oceniono 8 razy 4

  Najpiękniejsza Polka.

 • boo.boo

  Oceniono 58 razy 0

  Jedno ale...super fajnie wygląda ale kreację ma tak zaprojektowaną żeby nie eksponować okolicy brzucha- czyli pewnie brzuch nie wygląda tak wspaniale jak reszta- mnóstwo kobiet wygląda po porodzie bardzo fajnie i zgrabnie za wyjątkiem oczywiście brzucha.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX