Tylko oni mogli do tego namówić wielkie gwiazdy Hollywood! Beyonce i Jay Z pokazali...

Tak, to zwiastun. Ale nie filmu z Beyonce i Jayem Z w rolach głównych, a zbliżającej się wspólnej trasy koncertowej pary.

Ostatnio o Beyonce i Jayu mówiło się przede wszystkim w kontekście rękoczynów w windzie (Zobacz: Jay Z i Beyonce PRZERYWAJĄ MILCZENIE: Każda rodzina ma swoje problemy, a my nie jesteśmy inni). Para jednak przypomina o tym, w czym jest najlepsza - 25 czerwca startuje ich trasa koncertowa, "On the run". I nie ma to jak zapowiedzieć ją z przytupem. Artyści stworzyli niesamowity zwiastun, który wygląda jak filmowy. Do tego u boku pary pojawiają się wielkie gwiazdy: Sean Penn, Don Cheadle, Guillermo Diaz, Emmy Rossum, Jake Gyllenhaal, Blake Lively, Rashida i Kidada Jones. To trzeba zobaczyć.

Abc

Więcej o:
Komentarze (3)
Tylko oni mogli do tego namówić wielkie gwiazdy Hollywood! Beyonce i Jay Z pokazali...
Zaloguj się
 • kari75

  Oceniono 27 razy 15

  Tak, macie rację, tylko oni - raczej tylko ich pieniądze - mogły do tego namówić. Dziwne, że w tym przypadku nikt głośno nie krzyczy o celebracji przemocy, gangsterki i łatwego życia, żadna z amerykańskich oszołomskich organizacji ochrony praw dziecka nie posteluje o usunięcie filmiku ze względu na gloryfikację nieodpowiednich zachowań i ukazywanie niewłaściwych wzorców..? Żałosny jest ten zwiastun, "Bijąse" zgrywająca twardzielkę z kałachem w ręku...raz pozuje na damę, co to niektórym ręki nie poda a za chwilę gania z giwerą po mieście.

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 5

  Łomatko, normalnie Bonnie I Clyde w wersji ciemnej.

 • russel

  Oceniono 15 razy 1

  "Czarni byli to straszliwcy!
  Wyją, krzyczą, szczerzą zęby,
  W nosach mieli jakieś kółka,
  Farbą zaś znaczone gęby." (K. Makuszyński)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX