Moro życzyła Zając ODPADNIĘCIA z programu. Ta nie pozostała dłużna: Joanna jest zbyt...

W końcu poczuły rywalizację?

Uczestnicy "Tańca z gwiazdami" w każdym wywiadzie przekonują, że nie ma pomiędzy nimi rywalizacji i wszyscy darzą się wzajemną sympatią. Czy aby na pewno? Ich ostatnie wypowiedzi przeczą poprzednim zapewnieniom...

Aneta Zając i Joanna Moro pokazały się widzom "Tańca z gwiazdami" z nieznanej dotąd strony. Wypowiedzi obu aktorek w ostatnim odcinku tanecznego show jasno wskazują, że nie darzą się one zbytnią sympatią. Każda z par wypowiedziała się na temat swoich przeciwników. To, co o sobie powiedziały nie pozostawia żadnych złudzeń - Zając i Moro naprawdę za sobą nie przepadają!

Ona wszystko wykonuje perfekcyjnie, czasami chyba za perfekcyjnie. W tańcu chodzi o to co łączy dwójkę osób. Ich niewiele łączy, poza perfekcyjnie wykonanymi kroczkami. Dawid wszystko potrafi zatańczyć. Kogo byśmy przepuścili jak byśmy byli jurorami? Ja bym puściła Dawidę i Janję - powiedziała o Joannie Moro Aneta Zając.

Moro nie pozostała jej dłużna. Ona również nie życzyła jej trafienia do finału "Tańca z gwiazdami". Na jej miejscu widziała bowiem Dawida Kwiatkowskiego i Janję Lesar.

Dawid będzie w finale. Aneta jest zachowawcza. Nie oddaje siebie całej - stwierdziła Moro.

Co o tym myślicie? Przypomnijmy, co jeszcze niedawno Zając mówiła nam o swoich konkurentach w programie:

aga

Więcej o:
Komentarze (11)
Moro życzyła Zając ODPADNIĘCIA z programu. Ta nie pozostała dłużna: Joanna jest zbyt...
Zaloguj się
 • slodkatotka

  Oceniono 209 razy 113

  nieważne kto komu co życzył Moro z Maserakiem niech odpadnie bo ileż można maseraka wygranej. cwaniak z niego bo wiedział że moro jest znana przez serial i myśli że jak będzie tańczył ze znaną to znowu wygra .. jestem za Anetą od samego początku .

 • qula

  Oceniono 151 razy 89

  moro piepszy trzy po trzy,jak zwykle.

 • takama

  Oceniono 80 razy 58

  To jest takie żałosne... taka zaciętość żeby wygrać jakby co najmniej los świata zależał od wygranej. Durny program gdzie amatorzy mają tańczyć ku uciesze gawiedzi a zachowanie uczestników takie jakby to była zawody mistrzostw świata z pulą pieniężna w wysokości co najmniej 5 mnl pln.

 • cerrie

  Oceniono 26 razy 20

  A tam, mnie się wydaje iż cały ten świat show biznesu, jest pełen hipokryzji. Po prostu uśmiecha się, robi się dobrą minę do złej gry, a tak naprawdę trzeba być czujnym i w razie czego drapieżnym, aby móc odeprzeć czyjś atak albo samemu w razie potrzeby zaatakować. Tak więc wcale mnie nie dziwi, że na wizji piją sobie z dziubków, a potem gdy nikt nie widzi dogryzają sobie. A nawet jak widać czasem nie wytrzymują bo presja jest zbyt duża, i delikatnie bo delikatnie ale jednak i publicznie sobie dogryzają.

 • krk07

  Oceniono 16 razy 8

  Co się nie mówi za odpowiednie pieniądze na wizji. Przecież to wszystko jest wyreżyserowane, ustawione i to od początku do końca; począwszy od jurorów po biorących udział w tym cudacznym show. Jakbyście te wszystkie "gwiazdy" widzieli w codziennym, normalnym życiu, bez makijażu, bez tych strojów, toby Wam szczęki opadły jak oni
  wyglądają jak się zachowują, co mówią o swoich koleżankach i kolegach itp. Za konkretną kasę wszystko da się sprzedać poprzez szklany ekran telewizora czy też papier, dlatego takie komentowanie i wypowiadanie się wzajemne o konkurentach to nie ma żadnego znaczenia i tak wygra ten, kto MA WYGRAĆ! Nie miejcie ludzie złudzeń i nie wierzcie ślepo dziennikarzom, telewizji itp. łaknącym rozgłosu mediom. A przede wszystkim nie oglądajcie takich bezwartościowych programów.

 • kol.3

  Oceniono 50 razy 8

  Moro jest przez rodzime gwiazdki w ogóle nielubiana, powodzenie roli A German bardzo je bolało.

 • sylwia522

  Oceniono 133 razy -21

  to chyba Aneta pierwsza życzyła Joannie odpadnięcia? Mała niespójność w tytule

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX