Dorota Gardias zainspirowała się "dziewczynami Donatana"? Pokazała się w odmienionej fryzurze

Prezenterka pogody pokazała się w nowej fryzurze.
Dorota Gardias jak "dziewczyny Donatana" Prezenterka pokazała się w odmienionej fryzurze. Kto ją zainspirował? Czyżby Dorota Gardias pozazdrościła stylizacji Cleo i seksownym "dziewczynom Donatana"? Wiele na to wskazuje, bo na piątkowym pokazie mody duetu Paprocki&Brzozowski pojawiła się z doczepianym warkoczem. Prezenterka błyszczała na czerwonym dywanie. Miała na sobie seksowną małą czarną, do której dobrała bardzo oryginalne buty. Jednak tym, co najbardziej przyciągało uwagę była jej nowa fryzura, która kojarzy się mogła ze słowiańskimi trendami wylansowanymi przez Donatana i Cleo na Eurowizji. Gardias w ostatnim czasie chętnie eksperymentuje z fryzurą. W kwietniu zaprezentowała się w nowym uczesaniu z grzywką. Czyżby teraz zatęskniła za długimi włosami?

Czyżby Dorota Gardias pozazdrościła stylizacji Cleo i seksownym dziewczynom Donatana? Być może, bo na piątkowym pokazie pojawiła się z doczepianym warkoczem.

Dorota Gardias błyszczała na czerwonym (a właściwie na różowym!) dywanie na pokazie mody duetu Paprocki&Brzozowski. Miała na sobie seksowną małą czarną, do której dobrała zabudowane buty. Jednak to, co najbardziej przyciągało uwagę to długi doczepiany warkocz. Fryzura prezenterki pogody na fali Eurowizji kojarzyć się mogła ze słowiańskimi trendami wylansowanymi przez Donatana i Cleo.

Dorota GardiasKapif

Gardias pochwaliła się też zgrabnymi nogami. Przypomnijmy, że we wrześniu zeszłego roku przyszła na świat jej pierwsza córka, Hania.

Dorota GardiasKapif

Prezenterka ostatnio eksperymentuje z fryzurą - w kwietniu zaprezentowała się w nowym uczesaniu z grzywką. Czyżby zatęskniła na powrót za długimi włosami?

ZOBACZCIE DOROTĘ GARDIAS Z DOCZEPIANYM WARKOCZEM

Vic

W której fryzurze Dorota Gardias podoba Ci się bardziej?