Rihanna postawiła ULTIMATUM. Co musi zrobić Drake, aby ją odzyskać?

Sielanka się skończyła. Zaczęły się wymagania.
Rihanna stawia ultimatum Drake'owi Czy ich związek może się odrodzić? Rihanna jakiś czas temu stwierdziła, że czuje się zaniedbywana przez Drake'a. Para rozstała się, jednak wokalistka wciąż chce walczyć o uczucie, które ich łączy. Gwiazda zaznaczyła jednak, że stawia pewne warunki. - Riri nie chce stracić Drake'a. Rozumie, że raper musi skupiać się również na pracy, ale jest kobietą i chce być na piedestale. Drake przyzwyczaił ją do traktowania jak księżniczkę i nagle... przestał się starać. To tak jakby wyhodował różę, podlewał ją codziennie i w pewnym momencie przestał o nią dbać. To się musi zmienić - twierdzi ich wspólny znajomy. Sądzicie, że wokalistka ma rację?

Rihanna poczuła się zaniedbana przez Drake'a. Para się rozstała, ale wokalistka wciąż chce walczyć o to uczucie. Powiedziała jednak, że pewne rzeczy w jej związku koniecznie muszą się zmienić.

Ona bardzo go lubi i nie chciałaby go stracić. Rozumie, że raper chciałby skupić się na pracy, ale jest kobietą i chce być na piedestale. Drake przyzwyczaił ją do traktowania jak księżniczkę, jakby była jedyną dziewczyną na świecie. I nagle... przestał się starać. To tak jakby wyhodował różę, podlewał ją codziennie i w pewnym momencie przestał o nią dbać. To się musi zmienić - stwierdził ich wspólny znajomy.

Drake, RihannaYouTube

Sądzicie, że RiRi ma rację?

xiu