Jak myślicie, ile lat skończyła właśnie Anna Kalata? Zobaczcie jej huczną imprezę urodzinową

Anna Kalata wyprawiła urodzinową imprezę.

Ciasta, wędliny, tańce i reklama Instytutu Zmian - tak wyglądała impreza urodzinowa Anny Kalaty.

10 maja Anna Kalata skończyła 50 lat. Trzy dni później w warszawskim klubie Hybrydy była minister wyprawiła huczną imprezę dla znajomych i rodziny. Przy wykwintnych potrawach i oczywiście okazałym torcie bawili się: córka Kalaty, Agnieszka Beermann, pięściarz Grzegorz Skrzecz, Jerzy Wenderlich i przyjaciele z Indii.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z IMPREZY URODZINOWEJ >>

Urodziny Anny KalatyWBF

Anna Kalata od 5 maja 2006 piastowała urząd ministra pracy i polityki społecznej z ramienia Samoobrony RP w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego. Z krótką przerwą pełniła tę funkcję do 13 sierpnia 2007 roku, kiedy została zdymisjonowana w związku z rozpadem koalicji PiS-Samoobrona RP-LPR. Miesiąc później wycofała się działalności politycznej. Wyjechała do Indii i odmieniła swoje życie.

Wyznaczyłam sobie nowe cele i nakreśliłam nowe kierunki działania. Zaczęłam od diety, a potem zmieniłam w swoim życiu wszystko: wygląd, styl, pracę, życie rodzinne. (...) Przede wszystkim musiałam dokonać zmiany sposobu myślenia, zmienić przyzwyczajenia, uporządkować system wartości, jasno wytyczać cele i konsekwentnie je realizować - pisze sama o sobie na swojej stronie.

Kalata schudła 38 kilogramów, zmieniała sposób ubierania, fryzurę i makijaż. W 2010 roku zagrała w filmie bollywoodzkim "Cztery spotkania" oraz wystąpiła w 12. edycji "Tańca z gwiazdami", odpadła w 4. odcinku.

Teraz Kalata prowadzi Instytut Zmian swojego imienia, w którym udziela porad dotyczących diety, aktywności fizycznej oraz zdrowia i urody.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z IMPREZY URODZINOWEJ >>

karo