Alicja Janosz pokazała ciążowy brzuszek. "Ktoś w środku znowu imprezuje"

Gwiazda zdecydowała się na powiększenie rodziny.
Alicja Janosz w odmiennym stanie "Ktoś w środku znowu imprezuje" Alicja Janosz trzyma się z dala od show-biznesu i nie pokazuje się zbyt często na salonach. Większość czasu poświęca na koncertowanie z zespołem Hoo-Doo Band oraz pracę nad solowym albumem. Poza pracą zawodową absorbuje ją jeszcze jedna sprawa. Gwiazda właśnie spodziewa się dziecka. Przezabawnie odkryć, że pępek przesuwa się o jakiś centymetr w górę i w dół. Ktoś w środku znowu imprezuje... Jak mawia moja mama "genów nie wyłupiesz" - napisała Alicja na Facebooku. Zapowiada się kolejny muzyk w rodzinie.

Zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola" na Facebooku pokazała, jak wygląda w ciąży.

Alicja Janosz trzyma się z dala od show-biznesu. Sporą część jej czasu zajmuje koncertowanie z zespołem Hoo-Doo Band oraz praca nad solowym albumem. I właśnie spodziewa się pierwszego dziecka. Alicja od 2010 roku jest żoną Bartosza Niebieleckiego, który jest perkusistą w jej zespole.

Przezabawnie odkryć, że pępek przesuwa się o jakiś cm w górę i w dół i tak sobie faluje. Ktoś w środku znowu imprezuje... Jak mawia moja mama 'genów nie wyłupiesz' - napisała Alicja na swoim profilu.

Zapowiada się kolejny muzyk w rodzinie.

Alicja Janosz w ciąży Screen z Facebook.pl/alicjajanoszniebielecka

PeeR

Więcej o:
Komentarze (7)
Alicja Janosz pokazała ciążowy brzuszek. "Ktoś w środku znowu imprezuje"
Zaloguj się
 • ja01

  Oceniono 23 razy 19

  Gratulacje i powodzenia w byciu mamą :)

 • jagss

  Oceniono 36 razy 18

  to ta co śpiewała o jajecznicy?

 • wildethings

  Oceniono 20 razy 14

  Wcześniej ktoś inny TAM imprezował :) Parę miesięcy wcześniej :)

 • atr8

  Oceniono 16 razy -2

  Mam serdecznie dość tego epatowania "ciążowymi brzuszkami". Może dla zainteresowanych to jest piękne, ale dla mnie - zwyczajnie niesmaczne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX