Alicja Janosz pokazała ciążowy brzuszek. "Ktoś w środku znowu imprezuje"

Gwiazda zdecydowała się na powiększenie rodziny.
Alicja Janosz w odmiennym stanie "Ktoś w środku znowu imprezuje" Alicja Janosz trzyma się z dala od show-biznesu i nie pokazuje się zbyt często na salonach. Większość czasu poświęca na koncertowanie z zespołem Hoo-Doo Band oraz pracę nad solowym albumem. Poza pracą zawodową absorbuje ją jeszcze jedna sprawa. Gwiazda właśnie spodziewa się dziecka. Przezabawnie odkryć, że pępek przesuwa się o jakiś centymetr w górę i w dół. Ktoś w środku znowu imprezuje... Jak mawia moja mama "genów nie wyłupiesz" - napisała Alicja na Facebooku. Zapowiada się kolejny muzyk w rodzinie.

Zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola" na Facebooku pokazała, jak wygląda w ciąży.

Alicja Janosz trzyma się z dala od show-biznesu. Sporą część jej czasu zajmuje koncertowanie z zespołem Hoo-Doo Band oraz praca nad solowym albumem. I właśnie spodziewa się pierwszego dziecka. Alicja od 2010 roku jest żoną Bartosza Niebieleckiego, który jest perkusistą w jej zespole.

Przezabawnie odkryć, że pępek przesuwa się o jakiś cm w górę i w dół i tak sobie faluje. Ktoś w środku znowu imprezuje... Jak mawia moja mama 'genów nie wyłupiesz' - napisała Alicja na swoim profilu.

Zapowiada się kolejny muzyk w rodzinie.

Alicja Janosz w ciąży Screen z Facebook.pl/alicjajanoszniebielecka

PeeR