Rihanna i Drake ZERWALI! Powód może Was zaskoczyć...

Co się stało?
Rihanna i Drake zerwali! Koniec sielanki. Co się stało? Rihanna i Drake od trzech miesięcy stanowili jedną z najszczęśliwszych par w show-biznesie. W mediach wciąż pojawiały się doniesienia o sielankowej atmosferze w ich związku. Jak się okazuje, nie wszystko układało się idealnie. Drake doszedł do wniosku, że Rihanna jest wobec niego zbyt wymagająca i oczekuje zbyt wiele uwagi. Aby była zadowolona, jej facet musi poświęcać cały swój wolny czas. A przecież każdy musi pracować... On także ma swoją karierę i plany na przyszłość - donosi "Hollywood Life". Chyba w każdym związku jest tak, że jedna ze stron jest o wiele bardziej wymagająca. Sa jednak pewne granice. W końcu nie można całkowicie poświęcać się dla innych. Widocznie Drake uświadomił już sobie, że musi mieć także własne życie... Myślicie, że się pogodzą?

Rihanna i Drake od trzech miesięcy stanowili jedną z najszczęśliwszych par w show-biznesie. Wielokrotnie donosiliśmy Wam o sielankowej atmosferze między zakochanymi - jak się jednak okazuje, to właśnie ta atmosfera stała się niejako problemem. Jak donosi "Hollywood Life", Drake doszedł do wniosku, że RiRi jest wobec niego zbyt wymagająca - oczekuje za dużo uwagi i po to, aby była zadowolona, jej chłopak musi poświęcać jej cały swój wolny czas. A przecież nie tylko Barbadoska musi pracować... On także ma swoją karierę i plany na przyszłość.

Pojawił się więc między nimi ogromny problem:

Rihanna i Drake mieli awanturę. On jest w niej zbyt mocno zakochany, co zawsze było kłopotem w ich relacji. Pokłócili się, ale w każdej chwili mogą się pogodzić - tak już zawsze z nimi było. - stwierdził informator "US Weekly".

W każdym związku jest tak, że jedna ze stron jest o wiele bardziej zaangażowana. Mimo to są pewne granice - nie można całkowicie poświęcać się dla innych. Drake uświadomił sobie, że musi mieć także własne życie...

Myślicie, że się pogodzą?

Drake, RihannaYouTube

xiu