Minge ostro o Zamachowskiej: Groteskowo eksponuje swoją zdobycz. Dowala matce czwórki dzieci i zdradzanej żonie

Co jeszcze powiedziała?
Minge ostro o Zamachowskiej "Groteskowo eksponuje swoją zdobycz". "Nie potrafię zrozumieć, dlaczego kobiety muszą tak dosadnie i groteskowo eksponować swoją zdobycz" - skomentowała Eva Minge wywiad Moniki Zamachowskiej. "Nie potrafię zrozumieć, dlaczego kobiety muszą tak dosadnie i groteskowo eksponować swoją zdobycz" - Eva Minge krytykuje Monikę Zamachowską za obnoszenie się z nową miłością w mediach. Nie pominęła także wątku krytykowania byłej żony Zbigniewa Zamachowskiego i wciągnięcia w sprawę jego dzieci z poprzedniego związku. Eva Minge skomentowała na swoim profilu na facebooku wywiad, którego Monika Zamachowska udzieliła z okazji ślubu ze Zbigniewem Zamachowskim w "Vivie". Projektantka w gorzkich słowach odniosła się szczególnie do jej wypowiedzi na temat dzieci i byłej żony nowego męża: "Kupiłam jedną gazetę i przeczytałam jeden wywiad... Cholera! Choć ciśnie mi się ostrzej i mniej kulturalnie... Nie potrafię zrozumieć, dlaczego kobiety muszą tak dosadnie i groteskowo eksponować swoją zdobycz... miłość... upokarzając przy tym inną kobietę???? O co chodzi w tej miłości, którą trzeba eksponować, począwszy od zdrady, całej Polsce? Rozumiem kryzysy, rozumiem nawet zdradę... [...] ale dlaczego przy tym wszystkim konieczne jest dowalanie innej kobiecie, mazanie po przeszłości człowieka, który tak naprawdę nikomu, niczego nie zawinił, bo nawet jeżeli nie wybudowała piedestału pod pomnik swojego męża i ojca dzieci, to konsekwentnie dźwigała rzeczywistość matki czwórki dzieci i żony męża, który jak się dowiadujemy z wywiadu, zdradzał [...]". Projektantkę szczególnie uderzyło krytykowanie przez Zamachowską Aleksandry Justy, byłej żony aktora. "Kto wie... Może i tak było, ale czy faktycznie trzeba z tym lecieć do mediów? Czy ta czwórka dzieci nie ma dość tej odgrzewanej telenoweli, która boli pewnie jak cholera?! Czy ta była żona zasłużyła poświęcając kawał życia na to, by dzisiaj dowiedzieć się z gazety, że unieszczęśliwiła człowieka, którego jak mniemam, kochała?".

"Nie potrafię zrozumieć, dlaczego kobiety muszą tak dosadnie i groteskowo eksponować swoją zdobycz" - Eva Minge krytykuje Monikę Zamachowską za obnoszenie się z nową miłością w mediach. Nie pominęła także wątku krytykowania byłej żony Zbigniewa Zamachowskiego i wciągnięcia w sprawę (po raz kolejny) jego dzieci z poprzedniego związku.

Eva Minge skomentowała na swoim profilu wywiad, którego Monika Zamachowska udzieliła z okazji ślubu ze Zbigniewem Zamachowskim w "Vivie". Projektantka w gorzkich słowach odniosła się szczególnie do jej wypowiedzi na temat dzieci i byłej żony nowego męża.

Kupiłam jedną gazetę i przeczytałam jeden wywiad... Cholera! Choć ciśnie mi się ostrzej i mniej kulturalnie... Nie potrafię zrozumieć, dlaczego kobiety muszą tak dosadnie i groteskowo eksponować swoją zdobycz... miłość... upokarzając przy tym inną kobietę???? O co chodzi w tej miłości, którą trzeba eksponować, począwszy od zdrady, całej Polsce? Rozumiem kryzysy, rozumiem nawet zdradę... Rozumiem chęć posiadania Mistrza na własność i "odkurzenie go", ale dlaczego przy tym wszystkim konieczne jest dowalanie innej kobiecie, mazanie po przeszłości człowieka, który tak naprawdę nikomu, niczego nie zawinił, bo nawet jeżeli nie wybudowała piedestału pod pomnik swojego męża i ojca dzieci, to konsekwentnie dźwigała rzeczywistość matki czwórki dzieci i żony męża, który jak się dowiadujemy z wywiadu zdradzał... Był nieszczęśliwy i nie przechodził przez upływ czasu.

Monika Zamachowska i Zbigniew ZamachowskiKapif

Minge mówi dosadnie i nie szczędzi dziennikarce słów krytyki. Szczególnie uderzyło ją krytykowanie przez Zamachowską Aleksandry Justy, byłej żony Zbigniewa Zamachowskiego.

Nie znam ludzi, ale ciśnie się w mojej głowie na podstawie lektury obraz jakiegoś horroru, który to ambitnie przerwała wielka miłość i fascynacja. Kto wie... Może i tak było, ale czy faktycznie trzeba z tym lecieć do mediów? Czy ta czwórka dzieci nie ma dość tej odgrzewanej telenoweli, która boli pewnie jak cholera?! Czy ta była żona zasłużyła poświęcając kawał życia na to, by dzisiaj dowiedzieć się z gazety, że unieszczęśliwiła człowieka, którego jak domniemam kochała?

To nie pierwszy raz, gdy projektantka krytykuje Richardson, teraz już Zamachowską, za obnoszenie się w mediach z nowym uczuciem (Zobacz: Minge o Richardson i Zamachowskim: Mam dość! Patrzę na kolejne zdjęcia przeszczęśliwej Moniki R. i bierze mnie na WYMIOTY!). W podobnym tonie o wywiadzie dla "Vivy!" wypowiedziała się także najstarsza córka aktora, Maria (Zobacz: Córka Zamachowskiego w liście otwartym na FB odpowiada nowej żonie ojca: Nie chcemy Ciebie oglądać, to nasz wybór).

monika richardson, monika zamachowska, zbigniew zamachowskiParty

Minge ma rację?

aga

Więcej o:
Komentarze (26)
Minge ostro o Zamachowskiej: Groteskowo eksponuje swoją zdobycz. Dowala matce czwórki dzieci i zdradzanej żonie
Zaloguj się
 • mi_ia

  Oceniono 160 razy 156

  Coraz więcej "gwiazd" leci z każdą pierdołą do kolorowej prasy, tylko potem, kiedy chcą spokoju, nagle okazuje się, że bulwarówki chcą jeszcze więcej i wtedy taki "celebryta" się budzi, ale jest już za późno. Monika Żenadowska :)

 • takama

  Oceniono 139 razy 133

  Bardzo dobrze powiedziane. Ale i tak nie dotrze do adresatki bo uwielbia się uzewnętrzniać w kolorowych bulwarówkach.

 • ateofi

  Oceniono 113 razy 113

  Ma rację Ewa Minge. Ex pani Richardson chyba szajba odbiła, żeby udzielać tak ekshibicjonistycznych wywiadow. Kto jej wogóle dał prawo do wypowiada się o byłej żonie obecnego męża i jegho dzieciach? To zwykła kreatura bez odrobiny klasy i przyzwoistości.

 • ewidentnie

  Oceniono 107 razy 101

  ja bede czekac niecierpliwie na rozpad tego pseudo zwiazku :D hehe, bo i tak dlugo nie pociagna :) ten Zamachowski biedny osaczony, no ale ma rozum, pozaluje gorzko

 • kazio.maciolka

  Oceniono 85 razy 83

  Monia " sprzedam wszystko do mediów" Zamachowska jest za głupia aby skumać coś z listu Minge czy listu córki Zamachowskiego. Jak napie...ła głupoty o swoich dwóch poprzednich mężach, to będzie napie...ć o trzecim safandule a przy okazji opluje jeszcze jego ex żonę. Nawet zza grobu w wieku 90 lat będzie napie...ć dalej i straszyć. Dziewki bez klasy tak mają.

 • krystin9

  Oceniono 64 razy 62

  Słodka idiotka.
  Bardzo współczuję dzieciom, że muszą się wstydzić za ojca.
  A Zamachowski przy Monisi robi miny ala Marcinkiewicz przy Izabel

 • multitroll

  Oceniono 75 razy 59

  Czy kogos dziwi glupia i patologiczna Monia z panoszacej sie w TV mafii PiEtkiewiczow? Kiedy skonczy sie to bezczelne, bezkrolewie czerwonego rodu?

 • sensacja

  Oceniono 95 razy 45

  Minge krytykuje Richardson jakby jej zachowanie było czymś niespotykanym. No, sorry. Edzia poniża byłego męża, Doda pali rzeczy swoich byłych i bije ludzi, Korwin - Piotrowska w krytykowaniu innych już goni w piętkę, do tego w tym środowisku wszyscy zmieniają osobiste układy tak, że każdy był z każdym i co? Nagle Ewa Minge zauważyła patologię w zachowaniu jednej Richardson, to zabawne. Co nie zmienia faktu, że Monika swoim postępowaniem pracuje na opinię największej egocentyczki w świecie samych egocentryków, a to duża sztuka.

 • qula

  Oceniono 29 razy 29

  w koncu jest temat,o czym by gadano,gdyby nie monia i zbysiu???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX