Solange SKASOWAŁA wszystkie zdjęcia z siostrą z Instagramu. Beyonce na swoim zamieściła wymowną modlitwę

Ta sprawą żyją całe Stany Zjednoczone. Jednak nie tylko Ameryjanie zastanawiają się, co się dzieje w jednej z najsłynniejszych rodzin show-biznesu. My również jesteśmy tego ciekawi. A w sprawie pojawiają się coraz to nowe doniesienia.

Czy ktoś mógłby nam wyjaśnić O CO TUTAJ CHODZI? "Najbardziej zgodne małżeństwo świata" jest dziś na ustach wszystkich, ale kontekst nie jest zbyt pozytywny. Media show-biznesowe snują hipotezy na temat tego, co takiego mogło wydarzyć się na słynnej Gali Met, że siostra Beyonce, Solange Knowles, pobiła jej męża (Zobacz: Siostra Beyonce zaatakowała Jaya Z, a wcześniej krzyczała na przyjaciółkę Kardashian. Świadek: Przesadziła i ją poniosło). Żadne z nich nie komentuje sprawy ani osobiście, ani przez rzeczników prasowych, jednak ich zachowanie w social mediach świadczy o tym, że sytuacja nadal jest napięta.

Solange Knowles skasowała właśnie ze swojego konta na Instagramie wszystkie zdjęcia, na których była jej siostra Beyonce. Z ponad 500 wspólnych fotek zostało tylko jedno.

Beyonce, Solange Instagram.com

Z kolei Beyonce na swoim koncie na Instagramie dodała modlitwę. Jej treść może dać nam do myślenia, choć nadal nie wiemy, czy adresowana jest do siostry, męża czy może jeszcze kogoś zupełnie innego.

(...) Pomóż mi wybierać przyjaciół mądrze, by nie zwiedli mnie na manowce. Daj mi bystrość i siłę, bym umiała oddzielić się od tych, którzy mają na mnie zły wpływ.

Beyonce, Solange Instagram.com

To wszystko nie brzmi najlepiej. Mamy jednak nadzieję, że to tylko chwilowe nieporozumienie, a siostry już wkrótce będą razem śmiać się i tańczyć, jak wtedy:

aga