Siostra Beyonce zaatakowała w windzie Jaya Z. Doszło do ostrej szarpaniny. Wyciekło nagranie

Solange Knowles zaatakowała Jaya Z.
Siostra Beyonce zaatakowała Jaya Z. Doszło do ostrej szarpaniny w windzie. Wyciekło nagranie. Solange Konwles, siostra Beyonce, zaatakowała w windzie Jaya Z. Doszło do ostrej szarpaniny. Do ostrej szarpaniny pomiędzy Solange Konwles, siostrą Beyonce, a Jayem Z doszło w windzie po gali MET w Nowym Jorku. W poniedziałek po prestiżowej gali MET, w Standard Hotel odbyło się after party, na które zaproszeni byli tylko najznamienitsi goście. Wśród nich Beyonce z mężem i siostrą. Po przyjęciu cała trójka weszła do windy. Kamery przemysłowe zarejestrowały, jak Solange Knowles zaatakowała Jaya Z. Siostra Beyonce rzuciła się na rapera z pięściami, popychała go i kopała. Ten, unikał ciosów i powstrzymywał je, jednak ani razu na nie nie odpowiedział. Na wideo, udostępnionym przez portal TMZ, widać, jak rosły mężczyzna - najprawdopodobniej ochroniarz - odciąga piosenkarkę. Gdy winda zatrzymała się, cała trójka wysiadła i udała się do samochodu, Solange przodem z wyraźnie wzburzoną miną. Ochroniarz skierował siostry do tej samej limuzyny, a Jaya Z. do osobnego auta.

Do ostrej szarpaniny pomiędzy Solange Konwles, siostrą Beyonce, a Jay'em Z doszło w windzie po gali MET w Nowym Jorku.

W poniedziałek po prestiżowej gali MET, w Standard Hotel odbyło się after party, na które zaproszeni byli tylko najznamienitsi goście. Wśród nich Beyonce z mężem i siostrą. Po przyjęciu cała trójka weszła do windy. Kamery przemysłowe zarejestrowały, jak Solange Knowles zaatakowała Jay'a Z.

Siostra Beyonce rzuciła się na rapera z pięściami, popychała go i kopała. Ten, unikał ciosów i powstrzymywał je, jednak ani razu na nie nie odpowiedział. Na wideo, udostępnionym przez portal TMZ, widać, jak rosły mężczyzna - najprawdopodobniej ochroniarz - odciąga piosenkarkę.

Solange Knowles attends The Metropolitan Museum of Art's Costume Institute benefit gala celebrating EVAN AGOSTINI/INVISION/AP/Evan Agostini

Gdy winda zatrzymała się, cała trójka wysiadła i udała się do samochodu, Solange przodem z wyraźnie wzburzoną miną (zobaczysz ich wyjście tutaj). Ochroniarz skierował siostry do tej samej limuzyny, a Jay'a Z do osobnego auta.

Jay Z, Beyonce, Solange KnowlesSPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Jay Z and Beyonce Knowles arrive at the Metropolitan Museum of Art Costume Institute Gala Benefit celebrating the opening of REUTERS/LUCAS JACKSON

 

karo