Selena Gomez chce zapomnieć o Justinie: Już sam dźwięk jego imienia...

Każde wspomnienie byłego chłopaka bardzo ją oburza.

Selena Gomez ma dość Justina Biebera. Chociaż chciała wierzyć w jego zmianę, uczciwość i to, że postanowił wreszcie traktować ich związek poważnie, znów się zawiodła. Justin zbyt mocno lubi rozrabiać i adorować inne kobiety. Jak donoszą zagraniczne media, Selena ma już dość tej sytuacji i postanowiła wrócić do...normalności. "Hollywoodlife" podaje, że Selena zupełnie nie przejmuje się tym, z kim spotyka się jej były chłopak i raz na zawsze chce zapomnieć o jego istnieniu. 11 marca Sel miała pojawić się na planie reklamy Adidasa. Niektórzy członkowie ekipy mieli na imię... Justin. Sel do tego stopnia nie może sobie poradzić z myślą o Justinie, że kazała chłopakom noszącym to samo imię na czas wspólnej pracy zmienić imiona na... inne, nieco bardziej neutralne.

Kilku chłopaków, pracowników technicznych, miało na imię Justin. Manager Seleny poprosił, aby mężczyźni na czas wspólnej pracy zmienili swoje imiona.

Podobno sam dźwięk imienia denerwuje Sel do tego stopnia, że nie może się skupić. Gwiazda nie jest zainteresowana, z kim spotyka się jej były chłopak.

Justin BieberFot. MARIO ANZUONI / REUTERS

Chce zapomnieć o nim i o wszystkim, co jest w jakikolwiek sposób z nim związane.

Dziwicie się jej?

Mix

Więcej o: