Donatan gratuluje Austrii wygranej i szokuje: Byliśmy tu mniejszością seksualną

Donatan pogratulował kobiecie z brodą.
Donatan gratuluje Conchicie Wurst Muzyk szokuje: Na Eurowizji byliśmy mniejszością seksualną Wielkie emocje po finale Eurowizji jeszcze nie opadły, a Donatan znów podgrzewa atmosferę. Przypomnijmy. Conchita Wurst, czyli kobieta z brodą zajęła pierwsze miejsce w konkursie, a Polska uplasowała się na miejscu 14. Donatan za pośrednictwem Facebooka gratuluje Austriakom, a jednocześnie wbija im szpilę. "Dzięki za Wasze głosy i wsparcie! 14. miejsce to trzeci najlepszy wynik w historii polskich występów na Eurowizji. Byliśmy tam mniejszością seksualną. Gratulujemy Austrii. W końcu to wybór Europy" - napisał Donatan na Facebooku. Muzyk nie przejmuje się poprawnością polityczną. "Kazałem zapuścić brodę wszystkim dziewczynom z zespołu. Zarost pod pachami i obfitego brodatego dziada" - dodaje. Czy złośliwe komentarze Donatana są na miejscu? Może po prostu powinien nauczyć się przegrywać?

Wielkie emocje po wczorajszym finale Eurowizji jeszcze nie opadły, a Donatan znów je podgrzewa za sprawą swojego nowego wpisu na Facebooku. Gratuluje on wygranej Austriakom, ale jednocześnie wbija im szpilę.

Conchita Wurst czyli kobieta z brodą zajęła pierwsze miejsce na Eurowizji. Polska uplasowała się na miejscu 14. Donatan pogratulował zwycięstwa Austrii, jednak jego wpis na Facebooku znów może szokować.

Dzięki za Wasze głosy i wsparcie! Numer 14 - trzeci najlepszy wynik w historii Polskiej Eurowizji - mimo iż z dziewczynami byliśmy tu mniejszością seksualną Gratulacje dla Austrii - wybór Europy

DonatanFacebook.com/ Donatan

Fani sugerowali na jego profilu,  że w Eurowizji powinna wystąpić Anna Grodzka. Na Facebooku powstała nawet taki profil: Anna Grodzka na Eurowizje 2015. Donatan nic sobie nie robił z poprawności politycznej:

Kazałem zapuścić brodę wszystkim dziewczynom - zarost pod pachami i obfitego brodatego dziada - napisał.

DonatanFacebook.com

Niektórzy internauci skrytykowali jego wpis, nie obyło się też bez inwektyw.

Uuu, widzę, że Donatan ma "wieś" w głowie raczej niż w artystycznym wyrazie. Jak się nie szanuje ludzi (wpis) i nimi gardzi, to w przyszłości należy liczyć na to samo od innych.
Jacy fani, taki wieszcz. Biedny dyskryminowany chamowaty homofob robiący hajs na cyckach.

DonatanFacebook.com/Donatan

Cleo podziękowała za wsparcie. Podkreśliła, że Polska zajęła 14. miejsce.

Kochani!!! dziękuję za Wasze głosy i za ogromne wsparcie! To niezwykłe uczucie wiedzieć i widzieć Wasze zaangażowanie. Mam nadzieję że nasz występ Was nie zawiódł Mamy numer 14 czyli jesteśmy pośrodku Donatan dziękuję że mogłam tu być Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom Eurowizji

CleoFacebook.com/ Cleo

Paula Tumala, czyli modelka obecna na scenie, udostępniła zdjęcie Cleo.

Paula TumalaFacebook.com/Paula Tumala

Vic

Więcej o: