Doda też wspiera Donatana. W tak seksownym stroju ludowym jeszcze jej nie widzieliśmy!

Doda zaapelowała o wsparcie dla Donatana i Cleo.
Doda też wspierała Donatana W tak seksownym stroju ludowym jeszcze jej nie widzieliśmy! Doda na Facebooku namawiała do głosowania na Donatana i Cleo. Pozowała w ludowym stroju z ogromnym dekoltem, a całość stylizacji dopełniały dwa blond warkocze. Doda w seksownym stroju ludowym z ogromnym dekoltem? Nie spodziewaliśmy się zobaczyć jej w takim wydaniu. Polski występ Donatana i Cleo z hitem "Slavic girl" na tegorocznej Eurowizji stoi pod znakiem oskarżeń o seksizm i krytyki zagranicznych mediów. Oliwy do ognia dolał sam Donatan ostro komentując konkurentkę naszej reprezentacji - kobietę z brodą, która reprezentuje Austrię. Tymczasem Doda rozluźniła atmosferę i dała wyraz swojej sympatii - wsparła Donatana i Cleo. Na Faceebooku gorąco namawia fanów do głosowania na naszych reprezentantów. Gorąco, jak to tylko Doda potrafi. Wokalistka pozowała w ludowym stroju, oczywiście obowiązkowo z ogromnym dekoltem, a całość jej stylizacji dopełniają dwa blond warkocze. Musimy przyznać, że w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Doda opatrzyła zdjęcie podpisem: "Wszystkie Slavic Girls jednoczmy się dziś!!!!!!! Pełna mobilizacja w głosowaniu i w pozytywnym myśleniu!". Fani pochwalili jej gest: "Kobieta z klasą! Teoretycznie są Twoimi rywalami na polskiej scenie muzycznej, ale wspierasz ich pięknie ! Brawo". "Taki doping to jest coś". "Niektórzy powinni uczyć się wspaniałej postawy od Dody".

Doda w seksownym stroju ludowym z ogromnym dekoltem? Nie spodziewaliśmy się zobaczyć jej w takim wydaniu.

Polski występ Donatana i Cleo z hitem "Slavic girl" na tegorocznej Eurowizji stoi pod znakiem oskarżeń o seksizm i krytyki zagranicznych mediów (Niemiecki portal o występie Cleo i jej tancerek: Tych ruchów nauczyły się chyba w jednym z warszawskich klubów ze striptizem). Oliwy do ognia dolał sam Donatan ostro komentując konkurentkę naszej reprezentacji - kobietę z brodą, która reprezentuje Austrię (Donatan popełnił na Facebooku wpis, który może pogrzebać nasze szanse na wygraną w Eurowizji. Internauci mu tego nie darowali).

Tymczasem Doda rozluźniła atmosferę i dała wyraz swojej sympatii - wsparła Donatana i Cleo. Na Faceebooku gorąco namawia fanów do głosowania na naszych reprezentantów. Gorąco, jak to tylko Doda potrafi. Wokalistka pozuje w ludowym stroju, oczywiście obowiązkowo z ogromnym dekoltem, a całość jej stylizacji dopełniają dwa blond warkocze. Musimy przyznać, że w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Doda opatrzyła zdjęcie podpisem:

Wszystkie Slavic Girls jednoczmy się dziś!!!!!!! Pełna mobilizacja w głosowaniu i w pozytywnym myśleniu! - napisała.

DodaFacebook.com/officialdoda

Fani pochwalili jej gest:

Kobieta z klasą! Teoretycznie są Twoimi rywalami na polskiej scenie muzycznej, ale wspierasz ich pięknie ! Brawo
Taki doping to jest coś
Niektórzy powinni uczyć się wspaniałej postawy od Dody !!!
no i to jest prawdziwa słowianka !:*

DodaFacebook.com/officialdoda

Atmosfera wokół występu Donatana i Cleo robi się coraz bardziej gorąca i napięta. To chyba dobre posunięcie ze strony Dody, że skierowała uwagę na - po prostu - pozytywne myślenie.

Vic

Więcej o:
Komentarze (10)
Doda też wspiera Donatana. W tak seksownym stroju ludowym jeszcze jej nie widzieliśmy!
Zaloguj się
 • Oceniono 109 razy 89

  Austriacy potrafią być dumni z brodatej baby a polacy się wstydzą pięknych kobiet!! Ludzie co z wami!!!???

 • picanro

  Oceniono 23 razy 19

  Drogie redachtory! Obejrzeliśmy 7 zdjęć i również nie widzieliśmy Dody w seksownym stroju ludowym. Łaczymy się z Wami w bólu.

 • przegrzmot

  Oceniono 2 razy 0

  Ostatnia jej szansa,by sie podpiac pod cudze cyce !!!

 • dzony.d

  Oceniono 6 razy 0

  Dodo, czyli Doda & Donatan. Dobrali się jak w korcu maku.

 • sensacja

  Oceniono 60 razy 0

  A Doda jak zwykle kogoś kopiuje. Nie da się samemu, to trzeba się podpiąć pod cudzy sukces.

 • przegrzmot

  Oceniono 1 raz -1

  morgana 50 ,nie gniewaj sie,ze wlasnie wspolzaistnialem rownoczesnie z Toba.

 • morgana50

  Oceniono 38 razy -4

  cudzy sukces ?! nic to!! lodzia się i tak podepnie pod sukces, tym bardziej jeśli jest dyskusja wokół występu!! a gdzie chamstwo i prymitywizm, tam z pewnością pojawi się lodzia i jej prymitywny świat !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX