Do sieci wyciekło zaproszenie ślubne Kim Kardashian! Wiadomo, kiedy i gdzie wyjdzie za mąż: Mamy zaszczyt zaprosić...

Państwo młodzi pobiorą się w Paryżu.
Znamy szczegóły ślubu Kardashian i Westa Wiadomo, kiedy i gdzie odbędzie się ceremonia Do sieci "wyciekło" właśnie zaproszenie na ślub Kim Kardashian i Kayne West. Fani i blogerzy w błyskawicznym tempie zaczęli udostępniać jego treść. Państwo młodzi z najwyższymi honorami zapraszają gości na uroczystość: "Prosimy o zaszczycenie nas swoją obecnością na ślubie Kim Kardashian z Kanye Westem". Jest też oczywiście dokładna data uroczystości: "Ślub odbędzie się w sobotę 24 maja 2014 roku". Niestety Kim nie była zbyt wylewna, jeśli chodzi o ujawnienie miejsca uroczystości. Na zaproszeniu podano jedynie: "Paryż, Francja". Jak wynika z zaproszenia, dzień wcześniej przyszli państwo Westowie zapraszają gości na uroczystą kolację: "W wigilię naszego ślubu prosimy o przybycie na kolację. 23 maja o godz. 18". Na uroczystość ma przybyć ok. 100 osób. Od dawna plotkuje się też o tym, że na ceremonii pojawią się m.in. Beyonce i Jay-Z - podaje "Daily Mail".

W sieci pojawiło się skrzętnie skrywane zaproszenie na ślub najgorętszej pary tego sezonu. Wiadomo już, kiedy i gdzie powiedzą sobie "tak".

Kim Kardashian zdradziła co prawda wcześniej, że jej ślub ma odbyć się w maju w Paryżu, teraz mamy jednak oficjalne potwierdzenie krążących do tej pory plotek. Do sieci wyciekło właśnie zaproszenie na ślub celebrytki i Kanye Westa, które w błyskawicznym tempie zaczęli udostępniać fani i blogerzy.

Na szarym papierze wydrukowano złotym drukiem treść zaproszenia. Państwo młodzi z najwyższymi honorami zapraszają gości na uroczystość.

Prosimy o zaszczycenie nas swoją obecnością na ślubie Kim Kardashian z Kanye Westem

Na zaproszeniu widnieje oczywiście data uroczystości, którą napisano słownie.

W sobotę dwudziestego czwartego maja dwa tysiące czternastego roku. Szczegóły dotyczące przybycia: strój wieczorowy.

Niestety Kim nie była zbyt wylewna jeśli chodzi o ujawnienie miejsca uroczystości. Na zaproszeniu podano jedynie ogólnikowo:

Paryż, Francja

CORRECTING SPELLING OF SURNAME KARDASHIAN  Kim  Kardashian and Kanye West arrive at the Metropolitan Museum of Art Costume Institute Gala Benefit celebrating the opening of REUTERS/CARLO ALLEGRI

Jak wynika z zaproszenia, dzień wcześniej przyszli państwo Westowie zapraszają gości na uroczystą kolację.

W wigilię naszego ślubu prosimy dołączyć do nas na kolacji w piątek dwudziestego trzeciego maja o godzinie osiemnastej. Strój koktajlowy

Państwo młodzi poprosili o potwierdzenie przybycia do 2. maja. Uroczystość jak na show-biznesowe standardy nie będzie ogromna - ma na nią przybyć ok. 100 osób, podaje "Daily Mail". Od dawna plotkuje się też o tym, że swoją obecnością mają zaszczycić parę Beyonce i Jay-Z.

Zaproszenie na ślub Kim Kardashian i Kanye Westa Screen z Pinterest.com

Vic