Manager Justina Biebera będzie przesłuchiwany. Ma kłopoty przez swojego podopiecznego...

Policja chce porozmawiać z nim na temat wybryków młodego gwiazdora.

Justin Bieber swoim zachowaniem przysporzył problemow nie tylko sobie, ale i swoim współpracownikom. Jak donosi redakcja "Showbiz Spy" Scooter Braun stanie przed sądem w charakterze świadka. Rozprawa odbędzie się 15 maja w Los Angeles. Nie trudno zgadnąć, co jest przyczyną wezwania managera Justina Biebera - oczywiście zachowanie gwiazdora. Tym razem sprawa będzie częścią postępowania w sprawie ataku Justina na fotoreportera. Manager piosenkarza będzie musiał odpowiedzieć na wiele trudnych pytań - między innymi na to, czy Justin nadużywa sterydów. Być może stąd jego agresywne skłonności. Fotogram pozwał Justina i jego ochroniarza. Fotogram podobno został dotkliwie pobity, rzucony o ścianę, podduszany i grożono mu bronią. Wszystko po to, aby odebrać mu kartę pamięci z aparatu. Prawnik fotografa ma nadzieję, że uda się udowodnić nieobliczalne zachowanie Biebera i jego świty. Sądzicie, że manager Justina będzie mówił prawdę?

Justin BieberMiami Beach Police Department

Mix

Menedżer Justina Biebera będzie przesłuchiwany O sterydów
Piątek, 09 maj 2014
Justin Bieber menedżer musi iść do sądu !
Scooter Braun zostanie obalony , ale pojawią się również na pytanie o20 -letniego domniemanego sterydów , według In Touch Weekly Magazine .
Skuter został wezwany w zeszłym miesiącu , iosadzanie odbędzie się w Los Angeles w przyszłym tygodniu , 15 maja .
To wszystko jest częścią postępowania przeciwko Bieber za rzekome atakowanie fotograf Florydy Jeffrey Biniona .
" Skuter zostanie poproszony o jakie doradztwo Justin otrzymał o obsługę fotografów i czy kiedykolwiek dyskutować chcąc chłostać się na nich, "mówi źródło .
"To , że w obiegu także Justin został nadużywania sterydów , a więc jeśli tak jest to przyczyną jego agresji i agresywnych skłonności. To na pewno będzie coś Skuter musiał odpowiedzieć . "
Źródło dodaje, że nic mających do czynienia z "agresywnych skłonności " niespokojnych piosenkarza będzie prawdopodobnie omawiana .
Oznacz DiCowden , prawnik fotografa ustawić obalenia menedżer , powiedział w kontakcie , że on będzie zapytać o nieobliczalne zachowanie Justina.
" Skuter może być poproszony o niczym , że pójdzie do udowodnienia, że ??mój klient jest po prostu jedną z wielu ofiar tam, że został zaatakowany przez Justina i jego świty , " DiCowden powiedział .
Binion pozywa Justin i jego ochroniarza , Hugo Hesny , twierdząc,piosenkarka Dziecko zorganizował atak , w którymochroniarz rzekomo rzucił nim o ścianę , złapał go za gardło i " wyświetlany broń " w celu kradzieży jego karty pamięci podczas czerwca 2013 konfrontacja .
Udostępnij na facebookShare na TwitterUdostępnij w emailShare na pinterest_shareMore udostępnianie
Więcej o: