Donatan: Dziękujemy życzliwym, a malkontentom niech pęknie żyłka w oku. Turbodebili nie brakuje

Donatan i Cleo komentują Eurowizję na Facebooku.
Donatan: Dziękujemy życzliwym Donatan i Cleo komentują Eurowizję na Facebooku Donatan i Cleo komentują Eurowizję na Facebooku: "Dziękujemy wszystkim życzliwym - a malkontentom i siejącym defetyzm niech pęknie żyłka w oku". "Cleo zasługuje, aby dostać się do finału" - pisał tuz przed półfinałowym koncertem Donatan na swoim Facebooku. Nie mylił się, Cleo już w sobotę powalczy o zwycięstwo w konkursie Eurowizji. Donatan oczywiście skomentował też występ. Donatan i Cleo, razem z ponad 800 tysięcznym gronem fanów na Facebooku, przeżywali wczorajszy występ w półfinale Eurowizji. Już za niespełna godzinę CLEO wejdzie na scenę - jestem z niej ogromnie dumny. "Znalazłem" ją i wziąłem pod skrzydła trochę ponad rok temu, a dziś moja podopieczna ma zaszczyt reprezentować Polskę. Moim zdaniem CLEO zasługuje na to, żeby awansować do finału - pisał w środę wieczorem Donatan. Donatan na Facebooku gorąco wspierał Cleo, a liczne ataki hejterów starał się stłumić apelem o wyrazy sympatii, co zresztą przyniosło skutek. Cleo nie dość, że przeszła dalej, to jeszcze wielokrotnie dziękowała za słowa uznania. Tuż po występie Donatan i Cleo podzielili się okolicznościowym "selfie". Gdy emocje opadły, Donatan zaczął wrzucać kolejne wpisy na Facebooka. Podobnie jak u Cleo, nie brakowało podziękowań dla fanów, on jednak do tej beczki miodu dodał łyżkę dziegciu. Przeszliśmy!!! Dziękujemy za głosy i wsparcie. Zróbcie hałaaaaas ! Dziękujemy wszystkim życzliwym - a malkontentom i siejącym defetyzm niech pęknie żyłka w oku - napisał tuż po występie. Oczywiście jest całą masa turbodebili którzy wypluwają frustracyjne spazmy życząc CLEO jak najgorzej...co mnie niezwykle cieszy Banda życiowych impotentów która zdechnie pierdząc w fotel mamrocząc że w Polsce się nic nie da - oglądajcie jak CLEO realizuje swoje marzenia, spełnia siebie i zarabia PIENIĄDZE (bo to was najbardziej boli ) A i tak jadąc tramwajem, samochodem, wchodząc w internet usłyszycie/zobaczycie nas i niech wam cewki pękną - napisał dziś przed południem. ...I jeszcze szczególne podziękowania dla naszego rządu - to dzięki Wam za granicą jest tylu Polaków że ma kto wysyłać te smsy z głosami. Ciągle pracujecie nad tym aby stworzyć takie warunki by za granicą było nas więcej i więcej - dodał na zakończenie.

"Cleo zasługuje, aby dostać się do finału" - pisał tuż przed półfinałowym koncertem Donatan na swoim Facebooku. Nie mylił się, Cleo już w sobotę powalczy o zwycięstwo w konkursie Eurowizji. Gdy nieco opadły emocje, pozwolił sobie na ostrzejszy komentarz.

Donatan i Cleo, razem z ponad 800 tysięcznym gronem fanów na Facebooku, przeżywali wczorajszy występ w półfinale Eurowizji.

Już za niespełna godzinę CLEO wejdzie na scenę - jestem z niej ogromnie dumny. "Znalazłem" ją i wziąłem pod skrzydła trochę ponad rok temu, a dziś moja podopieczna ma zaszczyt reprezentować Polskę. Moim zdaniem CLEO zasługuje na to, żeby awansować do finału - pisał w środę wieczorem Donatan.

Donatan na Facebooku gorąco wspierał Cleo, a liczne ataki hejterów starał się stłumić apelem o wyrazy sympatii, co zresztą przyniosło skutek. Cleo nie dość, że przeszła dalej, to jeszcze wielokrotnie dziękowała za słowa uznania.

Cleo - FacebookScreen z Facebook.com/CjakCLEO

Cleo - FacebookScreen z Facebook.com/CjakCLEO

Cleo - FacebookScreen z Facebook.com/CjakCLEO

Tuż po występie Donatan i Cleo podzielili się okolicznościowym "selfie".

 

Donatan - FacebookScreen z Facebook.com/DonDonatan

Gdy emocje opadły, Donatan zaczął wrzucać kolejne wpisy na Facebooka. Podobnie jak u Cleo, nie brakowało podziękowań dla fanów, on jednak do tej beczki miodu dodał łyżkę dziegciu.

Przeszliśmy!!! Dziękujemy za głosy i wsparcie. Zróbcie hałaaaaas ! Dziękujemy wszystkim życzliwym - a malkontentom i siejącym defetyzm niech pęknie żyłka w oku - napisał tuż po występie.
Oczywiście jest całą masa turbodebili którzy wypluwają frustracyjne spazmy życząc CLEO jak najgorzej...co mnie niezwykle cieszy Banda życiowych impotentów która zdechnie pierdząc w fotel mamrocząc że w Polsce się nic nie da - oglądajcie jak CLEO realizuje swoje marzenia, spełnia siebie i zarabia PIENIĄDZE ( bo to was najbardziej boli ) A i tak jadąc tramwajem, samochodem, wchodząc w internet usłyszycie/zobaczycie nas i niech wam cewki pękną - napisał dziś przed południem.
...I jeszcze szczególne podziękowania dla naszego rządu - to dzięki Wam za granicą jest tylu Polaków że ma kto wysyłać te smsy z głosami. Ciągle pracujecie nad tym aby stworzyć takie warunki by za granicą było nas więcej i więcej - dodał na zakończenie.

Donatan - FacebookScreen z Facebook.com/DonDonatan

karo

Więcej o:
Komentarze (6)
Donatan: Dziękujemy życzliwym, a malkontentom niech pęknie żyłka w oku. Turbodebili nie brakuje
Zaloguj się
 • cerrie

  Oceniono 39 razy 11

  A ja się zastanawiam czy pomstować czy cieszyć się z faktu, że na Eurowizji docenili nas za to iż potrafimy się śmiać sami z siebie. To tak jakby klaunowi wręczyć nagrodę za to, że miał najzabawniejsze skecze ze wszystkich. To znaczy cieszy fakt że nas docenili w ogóle, ale czy powinien cieszyć fakt że docenili nas za to iż przytakujemy i zgadzamy się z przywarami za jakie od lat docina się nam za granicą? Dobra żeby nie było powiem że się cieszę, bo w sumie chyba być lepiej docenianym za cokolwiek, niż w ogóle być niezauważanym :-)

 • predent

  Oceniono 40 razy 10

  Ja tam się cieszę. Fajna piosenka, w założeniu ironiczna zresztą, fajne dupiaste dziewczyny i tak trzymać. Ty się doNatanek nie przejmuj kretynami. Jest super.

 • there.there

  Oceniono 8 razy 2

  Wejście do finału to nie jest nie wiadomo jaki sukces. Piosenka jest zbyt monotonna, by stać się eurowizyjnym przebojem i wróżę jej miejsce między 12 a 15 max zdobyte głosami Polonii i części Ukraińców. Odpowiedzialni za wysyłanie na eurowizje w Polsce nie rozumieją tego konkursu. Przecież większość z tych, którzy głosują to napalone nastolatki albo geje:) Nie sądzę, żeby przed taką widownią odniosły sukces cycate słowianki. W pierwszej 5 znajdzie się na pewno Szwajcaria, Węgry i Armenia, bo oni załapali jak robi się eurowizyjne popowe chwytliwe kawałki nawiązujące do modnych obecnie gatunków popu.

 • aleksander45

  Oceniono 38 razy 2

  Człowieczku ! Trochę pokory !! Knot jakich mało !!!!

 • russel

  Oceniono 81 razy -13

  Sam jesteś debil i za przedstawianie Słowianek jako wyuzdanych cycatych wieśniar zasłużyłeś na dożywotnią impotencję. Zrobiłeś wielkiego śmierdzącego kloca, donatan, i podpisałeś go "Polacy".
  Z chęcią bym ci oklepał gębę, jak kotleta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX