To naprawdę rzadki widok. "Ciągle jestem w szoku. Książę William w klasie ekonomicznej"

Zaskoczeni?

"Ciągle jestem w szoku. Książę William w klasie ekonomicznej. Co za skromny/fantastyczny facet. Kto by pomyślał?". Kolejny raz potwierdza się, że William i Kate naprawdę zmieniają wizerunek rodziny królewskiej. Są "dla ludzi", a nawet razem z nimi.

To naprawdę rzadko spotykany widok. Książę William został zauważony i sfotografowany w klasie ekonomicznej linii American Airlines. Podróż na trasie Memphis - Dallas spędził ze "zwykłymi śmiertelnikami". Pasażerowie nie kryli zdumienia, a obecny na pokładzie reporter lokalnej telewizji, Eli Ross, robił mu zdjęcia. Opatrzył je podpisem, który w skrócie opisuje także nasze odczucia.

Ciągle jestem w szoku. Książę William w klasie ekonomicznej. Co za skromny/fantastyczny facet. Kto by pomyślał?

Książę William Twitter.com

Drugi w kolejce do tronu członek brytyjskiej rodziny królewskiej próbował się wtopić w tłum, zarzucając na siebie zwykłe jeansy, błękitną koszulę, czapkę bejsbolówkę i białe sportowe obuwie. Towarzyszył mu jednak wianuszek ochroniarzy, który skutecznie przykuwał uwagę zgromadzonych na lotnisku podróżnych.

Książę William Twitter.com

Książę wracał w niedzielę z wesela swojego przyjaciela, Guya Pelly'ego, na którym bawił się wraz ze swoim bratem, księciem Harrym (Zobacz: Tak się bawią książęta! William w USA bez Kate, za to Harry... [ZDJĘCIA]). Z Dallas William wyruszył prosto do Londynu.

Zobacz też:

aga

Więcej o:
Komentarze (12)
To naprawdę rzadki widok. "Ciągle jestem w szoku. Książę William w klasie ekonomicznej"
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 152 razy 142

  a nasze posły osły w" bizneskach"...aaa jaaak.

 • luxusowi.pl

  Oceniono 78 razy 60

  Może część kampanii wizerunkowej ;) A może po prostu chciałby pożyć jak zwykły śmiertelnik....

 • agap.e

  Oceniono 97 razy 41

  Memphis - Dallas?Co to za sztuka lecieć na tak krótkiej trasie.Jak poleci w klasie ekonomicznej z Tokio do Londynu to będzie gość.

 • partofthegame

  Oceniono 29 razy 27

  może na tym krótkim rejsie po prostu nie było biznesu? :)

 • koja

  Oceniono 13 razy 13

  To się nazywa wyczucie chwili. Nie jak żaba do błota. Zrozumienie, że w dzisiejszych czasach ludzi wkurza nadmierny przepych. Jego żona też nie drażni ludzi.

 • mieetek

  Oceniono 7 razy 5

  A płaszcz gdzie powiesił?

 • tijeras66

  Oceniono 11 razy 5

  "Podróż na trasie Memphis - Dallas spędził ze "zwykłymi śmiertelnikami". Pasażerowie nie kryli zdumienia, a obecny na pokładzie reporter lokalnej telewizji, Eli Ross, robił mu zdjęcia. " - ja bym jednak napisał: "a "przypadkowo" obecny na pokładzie"

 • cerrie

  Oceniono 37 razy 1

  Ja bym jednak stawiała na ocieplenie swojego wizerunku. W końcu nie przypuszczam, aby ktoś tak "Wielki" jak sam książę brytyjski, od tak sobie latałby sobie zwykłą klasą ze śmiertelnikami. Gdyby tak było to cały czas by korzystał z takich samych "Udogodnień", z jakich korzystają zwykli ludzie, a nie raz na jakiś czas się szastał i pozwalał sobie na odstępstwo od codziennego królewskiego życia.

 • Marek Uzdowski

  Oceniono 45 razy -9

  eee tez mi nowina ...a ksiaze donald dawno temu latal rejsowymi lotami, razem z chrabia bulem
  i nikt sie nie ekscytowal tym faktem ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX