"Był chudy jak szczypiorek, czesał się z przedziałkiem". "Press" przedstawił sylwetkę Jarosława Kuźniara. Ten ostro odpowiedział

Nie był zadowolony z publikacji.
Kuźniar oskarża redakcję "Pressa" Nie był zadowolony z publikacji Jarosław Kuźniar oskarża redakcję "Pressa" o brak reguł dziennikarskich. "Press" właśnie opublikował sylwetkę Kuźniara z okresu początków jego kariery. W najnowszym numerze pisma branżowego "Press" ukazała się charakterystyka wczesnego etapu kariery Jarosława Kuźniara, prezentera telewizyjnego i radiowego, obecnie związanego z TVN24. Jak żółtko prosto z jajka, tak zaczynał Jarosław Kuźniar karierę w telewizji. Był chudy jak szczypiorek, czesał się z przedziałkiem - tak redakcja "Pressu" zachęcała na Facebooku do lektury tekstu. Jarosławowi Kuźniarowi chyba nie spodobał się sposób, w jaki "Press" przedstawił jego sylwetkę. Na Twitterze umieścił całkiem sporo postów skierowany do redakcji pisma. "Press chce pilnować standardów i kupuje zdjęcie z nieautoryzowanej sesji sprzed roku na zupełnie inny temat." "Świat dziennikarski bez reguł chyba jeszcze nie padł. Poza waszą redakcją." "Oznacza amatorkę. Wy ją autoryzujecie." "Czytam pogłębioną pressanalizę swojej gęby 'mediów przyszłości'. Trzecia prawda Tischnera wciąż żywa." Dla wyjaśnienia, Józef Tischner pisał, że są trzy rodzaje prawd: cała prawda, tyż prawda i g* prawda. Dziennikarz doczekał się też odpowiedzi miesięcznika: "Panie Jarku, cenzura padła 25 lat temu. Autoryzacja zdjęć nie istnieje. Tym bardziej sesyjnych." Zdjęcie, które "Press" umieściło na okładce, pokazuje Kuźniara z chusteczką w ręku, jakby ocierającego łzę z oka.
Jarosław Kuźniar oskarża redakcję "Pressa" o brak reguł dziennikarskich. "Press" właśnie opublikował sylwetkę Kuźniara z okresu początków jego kariery.

W najnowszym numerze pisma branżowego "Press" ukazała się charakterystyka wczesnego etapu kariery Jarosława Kuźniara, prezentera telewizyjnego i radiowego, obecnie związanego z TVN24.

Jak żółtko prosto z jajka, tak zaczynał Jarosław Kuźniar karierę w telewizji. Był chudy jak szczypiorek, czesał się z przedziałkiem - tak redakcja "Pressu" zachęcała na Facebooku do lektury tekstu.

Press, Jarosław KuźniarScreen z Facebook.com

Tak prezentował się Kuźniar jako wielkanocna pisanka:

Jarosław KuźniarScreen z Youtube.com

Jarosławowi Kuźniarowi chyba nie spodobał się sposób, w jaki "Press" przedstawił jego sylwetkę. Na Twitterze umieścił całkiem sporo postów skierowany do redakcji pisma.

Press chce pilnować standardów i kupuje zdjęcie z nieautoryzowanej sesji sprzed roku na zupełnie inny temat.

Jarosław KuźniarScreen z Twitter.com

Świat dziennikarski bez reguł chyba jeszcze nie padł. Poza waszą redakcją.
Oznacza amatorkę. Wy ją autoryzujecie.

Jarosław KuźniarScreen z Twitter.com

Czytam pogłębioną pressanalizę swojej gęby "mediów przyszłości". Trzecia prawda Tischnera wciąż żywa.

Jarosław KuźniarScreen z Twitter.com

Dla wyjaśnienia, Józef Tischner pisał, że są trzy rodzaje prawd: cała prawda, tyż prawda i g* prawda.

Jarosław KuźniarScreen z Twitter.com

Dziennikarz doczekał się też odpowiedzi miesięcznika:

Panie Jarku, cenzura padła 25 lat temu. Autoryzacja zdjęć nie istnieje. Tym bardziej sesyjnych.

Jarosław KuźniarScreen z Twitter.com

Zdjęcie, które "Press" umieściło na okładce, pokazuje Kuźniara z chusteczką w ręku, jakby ocierającego łzę z oka. Dziennikarza składającego życzenia jako wielkanocna pisanka zobaczycie na filmie poniżej.

Jarosław KuźniarPress

alex

Więcej o: