Doda na okładce "Gali": Nauczyłam się wybaczać

Pierwszy wywiad gwiazdy po aferze chorzowskiej.
Doda na okładce "Gali" Pierwszy wywiad gwiazdy po aferze chorzowskiej. To pierwszy wywiad i okładka Dody po aferze chorzowskiej, która miała miejsce w połowie lutego. Wtedy to TVN ogłosił, że w związku z rzekomym pobiciem Agnieszki Szulim "banuje" wszystkie występy gwiazdy w ich stacji, a grupa znanych przyjaciół dziennikarki namawiała do bojkotu Dody. Jak widać, bezskutecznie. Twarz Dody zdobi okładkę najnowszego numeru "Gali", który w kioskach pojawi się już w poniedziałek. Jak zapowiada tytuł wywiadu, gwiazda ma opowiedzieć o tym, że "nauczyła się wybaczać". Też zastanawiacie się o kogo chodzi? Nie wydaje nam się, żeby mówiła o Agnieszce Szulim. W swoim wywiadzie dla "Kobiecym Okiem" wyraźnie i zdecydowanie podkreśliła, że nigdy nie poda jej ręki. Być może mowa o Mai Sablewskiej lub Radku Majdanie? O obojgu mówiła kiedyś, że nie wybaczy im nigdy, a jednak z byłą menedżerką pogodziła się, a z byłem mężem ma kontakty poprawne. No chyba, że chodzi o Błażeja Szychowskiego... Albo Nergala... Lista osób, o których może być mowa jest długa, więc naprawdę już nie możemy doczekać się tego wywiadu.

To pierwszy wywiad i okładka Dody po aferze chorzowskiej, która miała miejsce w połowie lutego. Wtedy to TVN ogłosił, że w związku z rzekomym pobiciem Agnieszki Szulim, "banuje" wszystkie występy gwiazdy w ich stacji, a grupa znanych przyjaciół dziennikarki namawiała do bojkotu Dody. Jak widać, bezskutecznie.

Twarz Dody zdobi okładkę najnowszego numeru "Gali", który w kioskach pojawi się już w poniedziałek. Jak zapowiada tytuł wywiadu, gwiazda ma opowiedzieć o tym, że "nauczyła się wybaczać". Też zastanawiacie się o kogo chodzi? Nie wydaje nam się, żeby mówiła o Agnieszce Szulim. W swoim wywiadzie dla "Kobiecym Okiem" wyraźnie i zdecydowanie podkreśliła, że nigdy nie poda jej ręki.

DodaGala

Być może mowa o Mai Sablewskiej lub Radku Majdanie? O obojgu mówiła kiedyś, że nie wybaczy im nigdy, a jednak z byłą menedżerką pogodziła się, a z byłem mężem ma kontakty poprawne. No chyba, że chodzi o Błażeja Szychowskiego... Albo Nergala... Lista osób, o których może być mowa jest długa, więc naprawdę już nie możemy doczekać się tego wywiadu.

Doda i Maja SablewskaKapif

aga

Więcej o:
Komentarze (12)
Doda na okładce "Gali": Nauczyłam się wybaczać
Zaloguj się
 • piroman

  Oceniono 22 razy 10

  Oho !
  Następny krok to będzie wyznanie, że znalazła Jezusa Chrystusa. Będziemy mieć niespodziewane nawrócenie "gwiazdy", która rozpoczęła swoją karierę medialną od wywalania sztucznych cyców, gołej du*py, penisa w gębie, trupiej łapy w ...ździe.
  Kiedyś już w podobny sposób nawróciła się Frytka, ta od jacuzzi. Teraz ciechanówa złapie się jak pijany płotu ostatniej szansy przypomnienia o sobie. Kolejna PR-owska gra stęsknionej fleszy "krUlofej".

 • olalola

  Oceniono 28 razy 8

  Czego to się jęzorem nie chlapnie byle by napisali....... Nawet wybaczać się nauczyła..... Dobrze , że jej zyłka na czólku nie pękła od tej "nauki" HIPOKRYTKA !

 • browaryr

  Oceniono 24 razy 6

  wybaczać juz umie to teraz niech sie jeszcze nauczy porzadnych wygibasow na rurze-i do roboty...

 • morgana50

  Oceniono 11 razy 5

  ciekawe, czy "wybaczanie" dotyczy wszystkich z którymi jest na wojennej ścieżce ?!? i na jak długo starczy jej siły na uśmiechanie się i wmawianie innym, że jest łagodna i spolegliwa wobec wrogów ?!?

 • koja

  Oceniono 7 razy 3

  Ładnie wygląda na tej okładce i nie ma co czytać co piszą w tych brukowcach. To czasopisma dla określonej grupy ludzi. Ja nie kupuję nawet na podpałkę do kominka bo się źle pali.

 • koja

  Oceniono 3 razy 1

  Z tym wybaczaniem różnie bywa.Czasem chce się komuś wybaczyć, ale ta druga strona tego nie chce. Ma cię w d....I co z takiego wybaczenia. Pozostaje jakiś niedosyt.

 • wysokie_obcasy_

  Oceniono 16 razy 0

  Może nie - " wybaczać " , a przestać biadolić , rozpamiętywać , żyć doznaną , lub wyimaginowaną krzywdą. Bo aby wybaczyć , trzeba też "przedefiladować" przez całe swoje życie.
  Myślę , że jest to proces długotrały, takie - przechodzenia wielbłąda przez ucho igielne.

 • lenore

  Oceniono 6 razy -4

  Tiaa, Doda, Mucha, Grycanki, Srodka, Kwasule i wiele innych - same sobie oplacaja artykuly w szmatlawcach. A ludzie lykaja,ze to 'gwiazdy'. Najbardziej sie udala zmasowana propaganda Kwasulom, bo ludzie uwierzyli,ze Jolka to dama, a Ola jest rowna babka :D :D

 • pannamigootka

  Oceniono 15 razy -7

  Doda jest jedną z tych osób , która gdy postanawia coś powiedzieć , ja zastanawiam się czy mówi prawdę czy kłamie Także ja odpuszczam sobie czytanie wywiadów ,bo strasznie tego nie lubię ... znaczy tego zastanawiania się
  ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX