Stefano Terrazzino pokazał mamę. Ugotowała dla Anety Zając. Takich podziękowań chyba się nie spodziewała!

Stefano Terrazzino pokazał mamę Ugotowała dla Anety Zając Spekulacje o romansie Anety Zając i Stefano Terrazzino zapewne nabiorą teraz jeszcze większych rumieńców. Tancerz pokazał swoją mamę, która... gotowała dla jego tanecznej partnerki! Teraz już na pewno będzie huczeć od plotek o tym, że Aneta Zając i Stefano Terrazzino mają romans (zobacz: Plotki o romansie tych dwojga nabierają rumieńców. Zając i Terrazzino spędzają razem majówkę). Zanim w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" wyszli na parkiet, twórcy show mieli dla nas niespodziankę. Zaprosili nas na minireportaż do kuchni w której niepodzielnie rządziła mama Stefano Terrazzino. - W życiu bym nie podejrzewała, że jest taką silną, konkretną kobietą - mówiła potem zachwycona nią Zając. - Kobiety muszą sobie wychować swoich facetów! - tłumaczyła stojącej ze spuszczoną głową aktorce, wymachując przy tym tęgo wałkiem do ciasta. Aneta Zając okazała się być zachwycona daniem przygotowanym przez mamę Terrazzino. - O Jezu, jakie to było pyszne! Mama Stefa mnie zainspirowała do tego, jak to ma wyglądać i jak mam tańczyć. Aneta Zając była bardzo wdzięczna mamie Terrazzino za pyszne danie i za taneczną inspirację. Jednak takiego podziękowania chyba nikt się nie spodziewał! - Mamo, grazie! - powiedziała Aneta Zając.

Spekulacje o romansie Anety Zając i Stefano Terrazzino zapewne nabiorą teraz jeszcze większych rumieńców. Tancerz pokazał swoją mamę, która... gotowała dla jego tanecznej partnerki!

Teraz już na pewno będzie huczeć od plotek o tym, że Aneta Zając i Stefano Terrazzino mają romans (zobacz: Plotki o romansie tych dwojga nabierają rumieńców. Zając i Terrazzino spędzają razem majówkę). Zanim w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" wyszli na parkiet, twórcy show mieli dla nas niespodziankę. Zaprosili nas na minireportaż do kuchni w której niepodzielnie rządziła mama Stefano Terrazzino.

W życiu bym nie podejrzewała, że jest taką silną, konkretną kobietą - mówiła potem zachwycona nią Zając.
Kobiety muszą sobie wychować swoich facetów! - tłumaczyła stojącej ze spuszczoną głową aktorce, wymachując przy tym tęgo wałkiem do ciasta.

Aneta Zając, Stefano TerrazzinoScreen z Polsat

Aneta Zając okazała się być zachwycona daniem przygotowanym przez mamę Terrazzino.

O Jezu, jakie to było pyszne! Mama Stefa mnie zainspirowała do tego, jak to ma wyglądać i jak mam tańczyć.

Aneta Zając była bardzo wdzięczna mamie Terrazzino za pyszne danie i za taneczną inspirację. Jednak takiego podziękowania chyba nikt się nie spodziewał!

Mamo, grazie! - powiedziała Aneta Zając.

I co Wy na to?

Aneta Zając, Stefano TerrazzinoScreen z Polsat

alex

Więcej o:
Komentarze (7)
Stefano Terrazzino pokazał mamę. Ugotowała dla Anety Zając. Takich podziękowań chyba się nie spodziewała!
Zaloguj się
 • jolaka

  Oceniono 74 razy 58

  Aneta ma koncie wiele ról filmowych i teatralnych. Jest prawdziwą aktorką po "łódzkiej filmówce". Pracuje na etacie w teatrze a dodatkowo gra w Pierwszej Miłości!
  Koja jak nie wiesz to nie pisz bzdur!

 • jolaka

  Oceniono 54 razy 40

  Aneta jest prawdziwą aktorką po WSTiF w Łodzi.W swoim dorobku ma wiele ról filmowych i teatralnych! Aneta pracuje na etacie w teatrze a dodatkowo gra w Pierwszej miłości. Nie pisz więc bzdur Koja jeśli nie wiesz!

 • Lekia Smallbump

  Oceniono 6 razy -4

  w przeciwieństwie do północnych Włoszech, gdzie te mamy są dosć ograniczone, ale przynajmniej biegle mówia po włosku

 • Lekia Smallbump

  Oceniono 14 razy -8

  mamma di Stefano e' una donna tremenda, dosłownie wpisuje sie w schemat niepisatego i zacofanego włoskiego mamuszydła

 • koja

  Oceniono 89 razy -59

  To są bzdury jakieś."Mamo, grazie!"Ja pierdzielę......żeby robić gwiazdę z aktorki, jednej serialowej roli. Wszędzie o niej piszą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX