Pamiętacie TĘ fryzurę Reni Jusis? Nie sądziliśmy, że ktoś jeszcze się na taką kiedykolwiek zdecyduje. A jednak...

Hit czy kit?

Słynne "ślimaczki" z teledysku "Zakręcona" Reni Jusis wracają do łask. Na czwartkowej wielkiej gali rozdania nagród iHeartRadio Music Awards właśnie w takim wydaniu pokazała się... Rihanna. Jak wyglądała?

Rihanna znana jest ze swojego zamiłowania do mody lat 90. Jej kreacje często wyglądają jakby były wyciągnięte z tamtej epoki. Riri odbierała w czwartek nagrodę dla Artysty Roku przyznaną na gali iHeartRadio Music Awards. A jak wyglądała? No cóż... Zdania będą z pewnością podzielone.

Gwiazda postawiła na modne dwie dekady temu "ślimaczki". U nas chodziła wtedy w takich Reni Jusis. W wydaniu Rihanny fryzura wyglądała jednak nieco bardziej niegrzecznie. Piosenkarka kolejny raz pokazała się w kreacji i wizaż u w stylu ghetto gothic. Brzmi dziwnie i tak też wygląda. Koronkowa kreacja odsłaniała czarną bieliznę, a na szyi zawieszone miała krzyże wysadzane diamentami. Do tego ciemnozielona szminka na ustach i manicure w tym samym kolorze.

RihannaCHRIS PIZZELLO/INVISION/AP/Chris Pizzello

RihannaCHRIS PIZZELLO/INVISION/AP/Chris Pizzello

Sami nie wiemy, co sądzić o tej stylizacji. A wy jak ją oceniacie?

aga

Więcej o:
Komentarze (3)
Pamiętacie TĘ fryzurę Reni Jusis? Nie sądziliśmy, że ktoś jeszcze się na taką kiedykolwiek zdecyduje. A jednak...
Zaloguj się
 • marta3475

  Oceniono 25 razy 15

  Reni Jusis zawsze była "inna" jak na konkretne czasy i to było bardzo pozytywne. To jej zaleta, wciąż trzyma się swojego odmiennego stylu i wartości , którymi kieruje się w życiu . Za to ją bardzo cenię. :)

 • cerrie

  Oceniono 14 razy 8

  Czy ja wiem... Do Reni taka zwariowana fryzura bardzo pasuje, bo ona ma taką pogodną, wyluzowaną i w ogóle pozytywnie nastawioną do świata twarz. Natomiast Rihannie ta fryzura według mnie zdecydowanie nie pasuje, wygląda z twarzy na zimną chłodną i opanowaną, no taki klasyczny przykład niedostępnej, więc taka fryzura nadaje jej futurystycznego klimatu, ale w takim negatywny sposób. Od razu mi się skojarzyła z oziębłą i wyniosłą królową. Czyli jak dla mnie mało przyciągający klimat. A ha i zielone usta, hmmm... Czy takie usta wyglądają apetycznie i kusząco?

 • gagula

  Oceniono 6 razy 4

  ja bym się osobiście tak nie uczesała..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX