Bosacka ostro krytykuje Rozenek: Celebryci muszą mieć świadomość, że...

O co poszło?
Bosacka ostro krytykuje Rozenek O co poszło? Małgorzata Rozenek zna setki trików, które ułatwią nam dbanie o dom, ale okazuje się, że nie jest autorytetem w kwestii zdrowej diety. O większą rozwagę przy głoszeniu swoich sposobów na nią prosi ją ekspertka w tej dziedzinie, Katarzyna Bosacka. Katarzyna Bosacka od lat próbuje poprawić nawyki żywieniowe Polaków. W swoim autorskim programie "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" pokazuje jak prowadzić zdrową dietę. W najnowszym wywiadzie przeprowadzonym przez Karolinę Korwin Piotrowską powiedziała, że życzyłaby sobie, aby celebryci wypowiadający się na tematy diety i zdrowia w telewizji i prasie, brali większą odpowiedzialność za swoja słowa. Małgorzacie Rozenek zarzuca szerzenie niezdrowych nawyków. Celebryci muszą mieć świadomość, że jeśli występują w reklamach lub w telewizji, w programach śniadaniowych i mówią: "Ja nie jem śniadania nigdy, a jestem Perfekcyjną Panią Domu", to jednak idzie w eter, że Perfekcyjna Pani Domu nigdy nie je śniadań i że można w ten sposób żyć. Pamiętajmy, my jesteśmy naśladowani. Jeśli występuję się w programie śniadaniowym, i mówi się coś otwartym tekstem: "a że napoje gazowane to nic, że batona od czasu do czasu, że żywię się byle czym" to trzeba pamiętać, że żywienie staje się poprawnością polityczną - twierdzi Bosacka.

Małgorzata Rozenek zna setki trików, które ułatwią nam dbanie o dom, ale okazuje się, że nie jest autorytetem w kwestii zdrowej diety. O większą rozwagę przy głoszeniu swoich sposobów na nią prosi ją ekspertka w tej dziedzinie, Katarzyna Bosacka.

Katarzyna Bosacka od lat próbuje poprawić nawyki żywieniowe Polaków. W swoim autorskim programie "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" pokazuje jak prowadzić zdrową dietę. W najnowszym wywiadzie przeprowadzonym przez Karolinę Korwin Piotrowską powiedziała, że życzyłaby sobie, alby celebryci wypowiadający się na tematy diety i zdrowia w telewizji i prasie, brali większą odpowiedzialność za swoja słowa. Małgorzacie Rozenek zarzuca szerzenie niezdrowych nawyków.

Celebryci muszą mieć świadomość, że jeśli występują w reklamach lub w telewizji, w programach śniadaniowych i mówią: "Ja nie jem śniadania nigdy, a jestem Perfekcyjną Panią Domu, to jednak idzie w eter, że Perfekcyjna Pani Domu nigdy nie je śniadań i że można w ten sposób żyć. Pamiętajmy, my jesteśmy naśladowani. Jeśli występuję się w programie śniadaniowym, i mówi się coś otwartym tekstem: "a że napoje gazowane to nic, że batona od czasu do czasu, że żywię się byle czym"  to trzeba pamiętać, że żywienie staje się poprawnością polityczną - twierdzi Bosacka.

Co wy myślicie na ten temat?

Małgorzata RozenekWBF

aga

Więcej o:
Komentarze (8)
Bosacka ostro krytykuje Rozenek: Celebryci muszą mieć świadomość, że...
Zaloguj się
 • dupa_w_zupie

  Oceniono 29 razy 29

  Wspólczuje ludziom którzy wzorują się na "celebrytach"

 • sensacja

  Oceniono 53 razy 29

  Jasne, ma nakłamać jak to zdrowo się odżywia, bo według Bosackiej to będzie poprawniejsze wizerunkowo i głupi naród to kupi, natychmiast naśladując Rozenek. Pani Bosacka trochę przecenia rolę celebrytów, w tym także swoją.

 • qula

  Oceniono 11 razy 11

  kazdy odpowiada sam za siebie,wolnosc wyboru,jedna je druga nie.

 • astalavista

  Oceniono 69 razy 7

  Niech nie przesadza. Jak ktoś nie chce jeść śniadań albo chce żreć tylko słodycze jego wybór i pani Bosackiej nic do tego.

 • browaryr

  Oceniono 18 razy 4

  bosackiej sie wydaje ze byle zdanie czy piernięcie pod publiczkę byle celebrytki wywraca zycie ludzi do gory nogami???-czy moze czegos nie zrozumiałem.

 • nihilist_24

  0

  strasznie przerysowane tezy

 • Zofia Zofia

  Oceniono 10 razy -4

  SŁOWO POWIEDZIANE A NIE DOTRZYMANE TO TAK JAK NIEPRAWDA,A WIADOMO,ŻE I TAK TO NIE ICH AUTORSTWA ONE TYLKO WYSTĘPUJĄ

 • multitroll

  Oceniono 26 razy -4

  Perfekcyjna patrzy tylko na zewnątrz. Wewnątrz to moze byc, 'wełna nie wełna byle kicha była pełna, albo 'słoma, kije,wszystko zgnije'.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX