Bosacka ostro krytykuje Rozenek: Celebryci muszą mieć świadomość, że...

O co poszło?
Bosacka ostro krytykuje Rozenek O co poszło? Małgorzata Rozenek zna setki trików, które ułatwią nam dbanie o dom, ale okazuje się, że nie jest autorytetem w kwestii zdrowej diety. O większą rozwagę przy głoszeniu swoich sposobów na nią prosi ją ekspertka w tej dziedzinie, Katarzyna Bosacka. Katarzyna Bosacka od lat próbuje poprawić nawyki żywieniowe Polaków. W swoim autorskim programie "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" pokazuje jak prowadzić zdrową dietę. W najnowszym wywiadzie przeprowadzonym przez Karolinę Korwin Piotrowską powiedziała, że życzyłaby sobie, aby celebryci wypowiadający się na tematy diety i zdrowia w telewizji i prasie, brali większą odpowiedzialność za swoja słowa. Małgorzacie Rozenek zarzuca szerzenie niezdrowych nawyków. Celebryci muszą mieć świadomość, że jeśli występują w reklamach lub w telewizji, w programach śniadaniowych i mówią: "Ja nie jem śniadania nigdy, a jestem Perfekcyjną Panią Domu", to jednak idzie w eter, że Perfekcyjna Pani Domu nigdy nie je śniadań i że można w ten sposób żyć. Pamiętajmy, my jesteśmy naśladowani. Jeśli występuję się w programie śniadaniowym, i mówi się coś otwartym tekstem: "a że napoje gazowane to nic, że batona od czasu do czasu, że żywię się byle czym" to trzeba pamiętać, że żywienie staje się poprawnością polityczną - twierdzi Bosacka.

Małgorzata Rozenek zna setki trików, które ułatwią nam dbanie o dom, ale okazuje się, że nie jest autorytetem w kwestii zdrowej diety. O większą rozwagę przy głoszeniu swoich sposobów na nią prosi ją ekspertka w tej dziedzinie, Katarzyna Bosacka.

Katarzyna Bosacka od lat próbuje poprawić nawyki żywieniowe Polaków. W swoim autorskim programie "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" pokazuje jak prowadzić zdrową dietę. W najnowszym wywiadzie przeprowadzonym przez Karolinę Korwin Piotrowską powiedziała, że życzyłaby sobie, alby celebryci wypowiadający się na tematy diety i zdrowia w telewizji i prasie, brali większą odpowiedzialność za swoja słowa. Małgorzacie Rozenek zarzuca szerzenie niezdrowych nawyków.

Celebryci muszą mieć świadomość, że jeśli występują w reklamach lub w telewizji, w programach śniadaniowych i mówią: "Ja nie jem śniadania nigdy, a jestem Perfekcyjną Panią Domu, to jednak idzie w eter, że Perfekcyjna Pani Domu nigdy nie je śniadań i że można w ten sposób żyć. Pamiętajmy, my jesteśmy naśladowani. Jeśli występuję się w programie śniadaniowym, i mówi się coś otwartym tekstem: "a że napoje gazowane to nic, że batona od czasu do czasu, że żywię się byle czym"  to trzeba pamiętać, że żywienie staje się poprawnością polityczną - twierdzi Bosacka.

Co wy myślicie na ten temat?

Małgorzata RozenekWBF

aga