Donald Tusk komentuje doniesienia prasy o ślubie córki: Dowiedziałem się, że...

"Nie jest nam do śmiechu".
Donald Tusk o córce "Nie jest nam do śmiechu". Pod koniec kwietnia do kolorowej prasy wyciekła informacja o ślubie Kasi Tusk i Staszka Cudnego. Donald Tusk pytany w przeszłości o ukochanego córki, nie szczędził mu ciepłych słów. A teraz? Kasia Tusk poślubi Staszka Cudnego! Ta wiadomość kilka dni temu zelektryzowała. Donald Tusk wyznał jednak, że nie wszystkie informacje, które pojawiają się w tabloidach są zgodne z prawdą. Jestem osobą dość dobrze poinformowaną o planach i sytuacji mojej córki. W dzienniku "Fakt" dowiedziałem się, że bierze nagle i niespodziewanie ślub, prawdopodobnie jest w ciąży. Sama była bardzo zaskoczona tą informacją. Ja wiem, generalnie pewnie należy się z tego śmiać, nam rzadko kiedy jest do śmiechu po publikacjach "Faktu", szczerze powiedziawszy coraz rzadziej - czytamy na Dziennik.pl. Plotki o ciąży oczywiście nie są prawdą. Premier natomiast bardzo cieszy się, że jego ukochana córka nareszcie powie "sakramentalne tak". I to jest w ogóle bardzo ciekawy materiał. On ma jedną wadę - nie ma wiele wspólnego z prawdą. Mam nadzieję, że Kasia i Stasiu wezmą ślub jak najszybciej, no bo już powiedziałem: "im córka starsza, tym ojciec bardziej konserwatywny", tak to w życiu pewnie jest. Ale zrobią co uważają za stosowne. Niewykluczone, że w tym roku uwiją sobie to gniazdko, to też nie jest takie łatwe, ale dobrze się mają. Natomiast ja byłbym najszczęśliwszy, gdybym dostał w prezencie trzeciego wnuka, ale na razie nic mi o tym nie wiadomo - dodał.

Pod koniec kwietnia do kolorowej prasy wyciekła informacja o ślubie Kasi Tusk i Staszka Cudnego. Donald Tusk pytany w przeszłości o ukochanego córki, nie szczędził mu ciepłych słów. A teraz?

Kasia Tusk poślubi Staszka Cudnego! Ta wiadomość kilka dni temu zelektryzowała media (Szczegóły: Kasia Tusk WYCHODZI ZA MĄŻ!). Donald Tusk wyznał jednak, że nie wszystkie informacje, które pojawiają się w tabloidach są zgodne z prawdą.

Jestem osobą dość dobrze poinformowaną o planach i sytuacji mojej córki. W dzienniku "Fakt" dowiedziałem się, że bierze nagle i niespodziewanie ślub, prawdopodobnie jest w ciąży. Sama była bardzo zaskoczona tą informacją. Ja wiem, generalnie pewnie należy się z tego śmiać, nam rzadko kiedy jest do śmiechu po publikacjach  "Faktu", szczerze powiedziawszy coraz rzadziej - czytamy na Dziennik.pl.

Plotki o ciąży oczywiście nie są prawdą. Premier natomiast bardzo cieszy się, że jego ukochana córka nareszcie powie "sakramentalne tak".

I to jest w ogóle bardzo ciekawy materiał. On ma jedną wadę - nie ma wiele wspólnego z prawdą. Mam nadzieję, że Kasia i Stasiu wezmą ślub jak najszybciej, no bo już powiedziałem: "im córka starsza, tym ojciec bardziej konserwatywny", tak to w życiu pewnie jest. Ale zrobią co uważają za stosowne. Niewykluczone, że w tym roku uwiją sobie to gniazdko, to też nie jest takie łatwe, ale dobrze się mają. Natomiast ja byłbym najszczęśliwszy gdybym dostał w prezencie trzeciego wnuka, ale na razie nic mi o tym nie wiadomo - dodał.

Kasia Tusk i Donald TuskKapif

aga

Więcej o:
Komentarze (3)
Donald Tusk komentuje doniesienia prasy o ślubie córki: Dowiedziałem się, że...
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 88 razy 10

  Jakiś czas temu pan premier był naczelnym Faktu. Potem wrócił do "premierowania" ale widać po tej wizycie duch kłamstwa i ściemniania w redakcji pozostał:)))

 • koja

  Oceniono 8 razy 0

  Ta mina na pierwszej fotce bezcenna.

 • wscibskii

  Oceniono 15 razy -3

  Rozumiem, że bohaterowie artykułu, bądź co bądź dorośli ludzie, tak bardzo wstydzą się swoich imion, dlatego są zdrabniane. Kasia Tusk i Staszek Cudny. Dobrze, że Donald nie każe nazywać się Donaldzikiem :)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX