Luxuria Astaroth rozebrała się dla "Playboya": Mój wywiad roz*bał system, beng!

I co Wy na to?

To się musiało wydarzyć. Luxuria Astaroth, właścicielka najpopularniejszych piersi w Polsce, rozebrała się dla "Playboya".

Luxuria Astaroth zyskała sławę ubijając śmietanę w teledysku Donatana. Ubrana w ludowy strój odsłaniający jej wydatne piersi, od razu zwracała na siebie uwagę. Jednak naprawdę głośno zrobiło się o niej po występie w show Kuby Wojewódzkiego (zobacz: Seksowna Luxuria z teledysku Donatana u Wojewódzkiego: Piłam swoją krew z okresu, bo to działa na...). Teraz poszła za ciosem i zaprezentowała swoje wdzięki w "Playboyu". Z wywiadu udzielonego pismu zapewne również jest dumna, ponieważ na Facebooku zamieściła taki oto wpis:

Śmieszą mnie "intelektualistki" za 500 zł w "Playboyu", które udzielają wywiadów tak mądrych, jak kwota którą dostały. Jutro do kiosków. Mój roz*ebał system beng!

Luxuria AstarothScreen z Facebook.com

Po wywiadzie, jakiego udzieliła Kubie Wojewódzkiemu, internet nie pozostawił na niej suchej nitki.

Może będę staroświecka, ale nie ma nic gorszego, niż wulgarna kobieta - napisał pewien internauta i był to jeden z łagodniejszych wpisów.

Luxuria AstarothScreen z Plotek.pl

Co takiego powiedziała Luxuria, że system wypadł z zawiasów? Oto co powiedziała zapytana o najbardziej szaloną rzecz w życiu.

Odkupiłam rower od przechodnia w Rotterdamie za 10 euro i sprzedałam w Polsce za 10 tys. zł.

Ulubione słowo Luxurii?

Cebula, polonez, tej i w ch... W sumie to wszystkie słowa lubię w ch...

Dowiedzieliśmy się też, że największym marzeniem Luxurii jest niezależność. Zapytana, co najbardziej ją drażni u polskich chłopaków, złotousta celebrytka odparła:

To, że kupują szczoteczki do zębów, a nie mają zębów.

Obejrzyjcie zdjęcia rozebranej Luxurii Astaroth i sami oceńcie, czy ma szansę wygrać internet.

Luxuria AstarothPlayboy

alex