Agnieszka Radwańska przefarbowała włosy, wyglądała ślicznie i nic nie wskazywało na to, że...

Kiedy Agnieszka Radwańska pojawiła się na konferencji z uśmiechem na twarzy i w ślicznej dziewczęcej kreacji, nic nie zapowiadało kłopotów. Niestety, konferencja została przerwana z powodu niedyspozycji zdrowotnej tenisistki.

Agnieszka Radwańska pojawiła się w środę na konferencji zorganizowanej przez szwajcarskiego producenta zegarków Rado. Miała na sobie białą bluzkę, krótką, kremową spódniczkę, buty od Louisa Vuittona i wyglądała ślicznie. W dodatku okazało się, że wróciła do dawnego koloru włosów, czyli ciemnego brązu. Niestety, okazało się, że Radwańska nie jest specjalnie skora do rozmów z dziennikarzami. Powodem był stan zdrowia naszej sportsmenki.

Jak udało nam się dowiedzieć, Polka od rana miała problemy żołądkowe - ciągle wymiotowała. Jej stan był na tyle zły, że na miejsce wezwano nawet lekarza. Prawdopodobnie czymś się zatruła, choć nie można wykluczyć infekcji. Po około godzinie od zakończenia konferencji Agnieszka wyszła w końcu bocznym wyjściem z budynku i pojechała do apartamentu, w którym mieszka, gdy przebywa w Warszawie - czytamy na stronie Se.pl.

Agnieszka Radwańska ma przed sobą być może najważniejsze tygodnie w sezonie. Już w środę wylatuje na dwa wielkie turnieje: w Madrycie i Rzymie.

Robiliśmy wszystko, żeby przygotować się do najlepszego w karierze sezonu na ziemi - mówił jej trener Tomasz Wiktorowski w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Miejmy nadzieję, że infekcja szybko minie i Agnieszka Radwańska na turniejach będzie w formie.

Agnieszka RadwańskaEast News

alex