Grycanka w sukience, fryzurze i makijażu a la Kardashian. Internauci: Nigdy nie będziesz Kim! Tragedia

Oceńcie sami.
Grycanka chce być jak Kim Kardashian Grycanka w sukience, fryzurze i makijażu a la Kardashian Instagram Victorii Grycan pęka w szwach od zdjęć inspirowanych Kim Kardashian. W końcu internauci nie wytrzymali i zapewnili ją, że nigdy nie będzie jak Kim Marta Grycan bez najmniejszych oporów i poczucia zażenowania wyznała ostatnio, że zauważa "mnóstwo podobieństw" między jej rodziną a sławnymi Kardashianami. Najwyraźniej jej córka, Victoria, również jest wielką fanką celebrytów zza oceanu. Jej Instagram pęka w szwach od zdjęć w stylizacjach inspirowanych Kim Kardashian. Niestety efekt nie jest przeważnie powalający. W końcu internauci nie wytrzymali. Dosadnie tłumaczą młodej Grycance, że nie powinna wzorować się na garderobie Kim. Mają w końcu całkiem inne sylwetki, a przede wszystkim różni je aż 15 lat różnicy! Internauci nie tylko wytknęli Victorii, że nie powinna "robić się" na Kim. Zastanawiają się, gdzie osiemnastolatka chadza w takich strojach i mocnych makijażach? Czy Victoria wyciągnie z tej krytyki wnioski? Śmiemy wątpić.

Czy ona nie ma już dość tej krytyki?

Marta Grycan bez najmniejszych oporów i poczucia zażenowania wyznała ostatnio, że zauważa "mnóstwo podobieństw" między jej rodziną a sławnymi Kardashianami. Najwyraźniej jej córka, Victoria, również jest wielką fanką celebrytów zza oceanu. Jej Instagram pęka w szwach od zdjęć w stylizacjach inspirowanych Kim Kardashian. Niestety efekt nie jest przeważnie powalający (Zobacz: Victoria Grycan pokazała się w nowej stylizacji. Komentarze były bezlitosne). W końcu internauci nie wytrzymali. Dosadnie tłumaczą młodej Grycance, że nie powinna wzorować się na garderobie Kim. Mają w końcu całkiem inne sylwetki, a przede wszystkim różni je aż 15 lat różnicy! A poszło o te zdjęcia...

Victoria Grycan Instagram.com

Victoria Grycan Instagram.com

Internauci nie tylko wytknęli Victorii, że nie powinna "robić się" na Kim. Zastanawiają się, gdzie osiemnastolatka chadza w takich strojach i mocnych makijażach?

Victoria Grycan Instagram.com

Czy Victoria wyciągnie z tej krytyki wnioski? Śmiemy wątpić.

 

aga