Miał być ślub, jest rozstanie. Książę Harry znów JEST WOLNY!

Dlaczego rozstał się z narzeczoną?

Kilka miesięcy temu w mediach huczało od plotek o ich ślubie. W zeszłym miesiącu po raz pierwszy oficjalnie potwierdzili swoje zaręczyny. Dziś ogłaszają rozstanie. Książę Harry i Cressida Bonas nie są już ze sobą.

Książę Harry i Cressida Bonas rozstali się! Para była ze sobą od dwóch lat, a ostatnio potwierdzili, że są zaręczeni. Informacja o ich rozstaniu ukazała się we wtorek na portalu People.com. Ich źródło donosiło, że Cressida była zbyt zależna od ukochanego. Miało to być powodem, dla którego Harry ją zostawił. Plotki prostuje Dailymail.co.uk.

Niestety to prawda, rozstali się. Ale doniesienia o tym, że Harry dał jej kosza, bo za bardzo na nim polegała i nie potrafiła być niezależna są dalekie od prawdy - powiedział przyjaciel pary. - Jest wściekły słysząc te bzdury, bo Cressida jest jedną z najbardziej samodzielnych i niezależnych osób, jakie zna.

Britain's Prince Harry (R) and Cressida Bonas (2nd R) watch the WE Day UK event at Wembley Arena in London March 7, 2014.  The inaugural WE Day UK event is run by the charity Free the Children to inspire young people to take action on global issues in a voluntary capacity. REUTERS/Luke MacGregor  (BRITAIN - Tags: ENTERTAINMENT BUSINESS POLITICS EDUCATION SOCIETY ROYALS) FOR EDITORIAL USE ONLY. NOT FOR SALE FOR MARKETING OR ADVERTISING CAMPAIGNS REUTERS/LUKE MACGREGOR

Według źródła Dailymail, Bonas chciała skupić się na karierze, a Harry nie chciał stać na jej drodze. 25-latka właśnie ukończyła prestiżową szkołę tańca Laban i pracuje w firmie marketingowej w Soho. Nie zdecydowała jeszcze, co chce robić.

Rozstali się w przyjaźni i nadal są sobie bardzo bliscy. Po prostu zdecydowali, że pójdą różnymi ścieżkami.

Inne źródło, znajoma Bonas, twierdzi, że inicjatywa wyszła od modelki. To ona podobno stwierdziła, że jeszcze nie czas na tak poważny związek.

Cressie ma dopiero 25 lat i nie jest gotowa na ślub. Harry zaraz skończy 30 lat i są w różnych etapach życia. Jest nieprawdopodobnie czuły i wyrozumiały. Wie, że ona chce jeszcze zrobić coś ciekawego ze swoim życiem i karierą zanim się ustatkuje. Nie zdziwię się, jeśli wrócą do siebie za kilka miesięcy.

Cressida Bonas girlfriend of Prince Harry and her half sister Isabella Calthorpe arrive at a society function in London 2011 CAMERA PRESS/MARK STEWART/Mark Stewart

Nie możemy powiedzieć, że wiadomość o ich rozstaniu nas zasmuciła. Żeńska część redakcji Plotka już pakuje walizki i leci do Londynu. Może któraś z nich ma szanse zostać księżniczką? ;)

Zobacz też:

aga