Paweł Małaszyński zasłabł na scenie. Trafił do szpitala

Paweł Małaszyński został przewieziony do szpitala.
Paweł Małaszyński zasłabł na scenie Aktor został przewieziony do szpitala Podczas poniedziałkowego gościnnego występu Teatru Kwadrat w Chorzowie na scenie zasłabł Paweł Małaszyński. Aktor był hospitalizowany, ale czuje się już dobrze. Warszawski Teatr Kwadrat przyjechał na gościnne występy do Teatru Rozrywki w Chorzowie. W poniedziałek o 17.30 i o 20.15 miał zostać wystawiony spektakl "Berek, czyli upiór w moherze". Nie minęła godzina pierwszego przedstawienia, kiedy doszło do nieszczęśliwego zdarzenia. Paweł Małaszyński, jeden z głównych aktorów spektaklu, zasłabł na scenie. - Trwała właśnie scena, gdy bohaterka grana przez Ewę Kasprzyk leżała w łóżku i przyszedł do niej lekarz - relacjonuje "Dziennikowi Zachodniemu" pani Katarzyna, widz. - Paweł Małaszyński mówił swoją kwestię, widać było jednak, że coś z nim jest nie tak. Przerwał i powiedział tylko: Proszę opuścić kurtynę. Potem na scenę wyszedł aktor Marcin Kwaśny. Poprosił publiczność o cierpliwość i dodał, że po raz pierwszy przydarzyła im się taka sytuacja. Po kilku minutach do widzów wyszedł Andrzej Nejman, dyrektor Teatru Kwadrat. Poinformował publiczność o konieczności przerwania spektaklu. Najpierw zarządzono 20-minutową przerwę, gdy jednak przyjechała karetka i zabrała Małaszyńskiego do szpitala, postanowiono o zakończeniu przedstawienia przed czasem. Odwołano także następny spektakl o 20.00. Jak poinformował "Dziennik Zachodni", Paweł Małaszyński jeszcze tego samego wieczora wrócił do Warszawy i czuje się już dobrze. Ekipa Teatru Kwadrat wróci na chorzowską scenę 18 maja i ponownie zagra oba odwołane spektakle.

Poniedziałkowy gościnny występ Teatru Kwadrat w Chorzowie przerwał nieszczęśliwy wypadek. Paweł Małaszyński zasłabł w trakcie spektaklu.

Warszawski Teatr Kwadrat przyjechał na gościnne występy do Teatru Rozrywki w Chorzowie. W poniedziałek o 17.30 i o 20.15 miał zostać wystawiony spektakl "Berek, czyli upiór w moherze".

Berek czyli upiór w moherzePlakat

Nie minęła godzina pierwszego przedstawienia, kiedy doszło do nieszczęśliwego zdarzenia. Paweł Małaszyński, jeden z głównych aktorów spektaklu, zasłabł na scenie.

Trwała właśnie scena, gdy bohaterka grana przez Ewę Kasprzyk leżała w łóżku i przyszedł do niej lekarz - relacjonuje "Dziennikowi Zachodniemu" pani Katarzyna, widz. - Paweł Małaszyński mówił swoją kwestię, widać było jednak, że coś z nim jest nie tak. Przerwał i powiedział tylko: Proszę opuścić kurtynę.

Potem na scenę wyszedł Marcin Kwaśny, aktor, który brał udziału w przerwanej scenie. Poprosił publiczność o cierpliwość i dodał, że po raz pierwszy przydarzyła im się taka sytuacja.

Paweł Małaszyński i Andrzej NejmanKapif

Po kilku minutach do widzów wyszedł Andrzej Nejman, dyrektor Teatru Kwadrat. Poinformował publiczność o konieczności przerwania spektaklu. Najpierw zarządzono 20-minutową przerwę, gdy jednak przyjechała karetka i zabrała Małaszyńskiego do szpitala, postanowiono o zakończeniu przedstawienia przed czasem.  Odwołano także następny spektakl o 20.00. Jak poinformował "Dziennik Zachodni", Paweł Małaszyński jeszcze tego samego wieczora wrócił do Warszawy i czuje się już dobrze.

Paweł MałaszyńskiWBF

Ekipa Teatru Kwadrat wróci na chorzowską scenę 18 maja i ponownie zagra oba odwołane spektakle.

karo