Podsiadło miał udzielić wywiadu Jastrzębskiej. Ale gdy tylko zauważył Magdę z "Project runway", to...

Uda się?
Rozkojarzony Dawid Podsiadło Wokalista nie mógł się skupić podczas udzielania wywiadu - Cześć! Jestem twoim fanem - krzyknął Dawid Podsiadło w stronę znanej z "Project runway" Magdy Swat, podczas udzielania wywiadu na gali Fryderyków. Dawid Podsiadło miał udzielić wywiadu Agnieszce Jastrzębskiej, ale momentalnie stracił wątek, gdy zobaczył Magdę Swat z "Project runway". Agnieszka Jastrzębska na gali Fryderyków chciała porozmawiać z Dawidem Podsiadło, który zdobył aż 4 statuetki. Niestety, rozmowa potoczyła się w nieoczekiwanym dla dziennikarki kierunku. Wszystko przez to, że muzyk wypatrzył kogoś w tłumie. - O jeny, to jest Magda... Cześć! Jestem twoim fanem - krzyknął Podsiadło w stronę Magdy Swat, którą poznaliśmy jako modelkę w "Project runway". Magda pogratulowała muzykowi sukcesu. - Dzięki... Przepraszam, jestem trochę w szoku - tłumaczył wciąż oszołomiony Podsiadło. - Może Magda wystąpi w twoim nowym teledysku? - Zasugerowała mu Jastrzębska. - Jasne... a to się da tak? - Magda, zgodzisz się wystąpić w teledysku? - przejęła inicjatywę dziennikarka. - Oczywiście, z przyjemnością! - Widzisz? Masz załatwione - Jastrzębska zwróciła się do Podsiadły. To są imprezy! Następnie muzyk powiedział, że jest wielkim fanem programu "Project runway" i razem ze swoją dziewczyną Eweliną oglądał go z zainteresowaniem, chociaż, jak sam przyznał, na modzie się nie zna. Podobały mu się również kreacje przygotowywane przez Kubę Jakoba Bartnika, a jeszcze bardziej te, które młody projektant sam nosił. - Nosi genialne rzeczy, po prostu cudowne, chciałbym założyć coś z tego, co on robi - zachwycał się Podsiadło. Na gali Fryderyków Dawid Podsiadło paradował w stroju od Mariusza Przybylskiego. - Bardzo mi się spodobała ta kreacja - powiedział o swoim garniturze. - Jestem w szoku. Nigdy nie widziałem, żeby Dawid Podsiadło tyle słów powiedział na raz - skomentował to ze studia Marcin Prokop. A my czekamy na nowy teledysk Dawida Podsiadło. Z Magdą Swat.

Dawid Podsiadło miał udzielić wywiadu Agnieszce Jastrzębskiej, ale momentalnie stracił wątek, gdy zobaczył Magdę Swat z "Project runway".

Agnieszka Jastrzębska na gali Fryderyków chciała porozmawiać z Dawidem Podsiadło, który zdobył aż 4 statuetki. Niestety, rozmowa potoczyła się w nieoczekiwanym dla dziennikarki kierunku. Wszystko przez to, że muzyk wypatrzył kogoś w tłumie.

O jeny, to jest Magda... Cześć! Jestem twoim fanem - krzyknął Podsiadło w stronę Magdy Swat, którą poznaliśmy jako modelkę w "Project runway".

Magda pogratulowała muzykowi sukcesu.

Dzięki... Przepraszam, jestem trochę w szoku - tłumaczył wciąż oszołomiony Podsiadło. - Oglądaliśmy ostatnio, niestety, nie był twoim księciem i...
Może Magda wystąpi w twoim nowym teledysku? - Zasugerowała mu Jastrzębska.
Jasne... a to się da tak?
Magda, zgodzisz się wystąpić w teledysku? - przejęła inicjatywę dziennikarka.
Oczywiście, z przyjemnością!
Widzisz? Masz załatwione - Jastrzębska zwróciła się do Podsiadły.
To są imprezy!

Następnie muzyk powiedział, że jest wielkim fanem programu "Project runway" i razem ze swoją dziewczyną Eweliną oglądał go z zainteresowaniem, chociaż, jak sam przyznał, na modzie się nie zna. Podobały mu się również kreacje przygotowywane przez Kubę Jakoba Bartnika, a jeszcze bardziej te, które młody projektant sam nosił.

Nosi genialne rzeczy, po prostu cudowne, chciałbym założyć coś z tego, co on robi.

Na gali Fryderyków Dawid Podsiadło paradował w stroju od Mariusza Przybylskiego.

Bardzo mi się spodobała ta kreacja - powiedział o swoim garniturze. - Mówię: pójdę pięknie ubrany, najwyżej będę przynajmniej ładnie wyglądał.
Jestem w szoku. Nigdy nie widziałem, żeby Dawid Podsiadło tyle słów powiedział na raz - skomentował to ze studia Marcin Prokop.

A my czekamy na nowy teledysk Dawida Podsiadło. Z Magdą Swat.

Dawid Podsiadło Kapif

alex