Jurorzy "Must be the music" byli w szoku. Pierwszy raz zespół disco dostał się do finału talent show!

Głosami widzów przeszli do finału. Czy rośnie nowa gwiazda disco-polo na miarę Weekendu?
Zespół disco polo w finale talent show! Jurorzy "Must be the music" zszokowani wynikiem głosowania Trio Piękni i Młodzi gra disco polo i właśnie dostali się do finału "Must be the music" - to pierwszy taki przypadek w historii polskich talent shows. Jeszcze kilka lat temu grali tylko na weselach i imprezach. W zeszłym roku zaczęli nagrywać własne piosenki i opłaciło się - teledysk do ich singla "Niewiara" ma już ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube! Trio Piękni i Młodzi gra disco polo i właśnie dostali się do finału "Must be the music" - to pierwszy taki przypadek w historii polskich talent shows. Pierwszy półfinał programu "Must be the music" zszokował chyba najbardziej jurorów. Ocenili występ zespołu Piękni i Młodzi jako największą klapę odcinka. To jednak nie zniechęciło widzów - dzięki ich głosom trio zobaczymy w finale. Kim są wykonawcy, którzy tak podpadli Korze, Elżbiecie Zapendowskiej, Adamowi Sztabie i Piotrowi Roguckiemu? Grupa Piękni i Młodzi pochodzi z Łomży. Tworzą ją trzy osoby: Magda i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski. Dawid i Magda są małżeństwem od kilku lat. Piękni i Młodzi zaczynali jako zespół weselny, a od roku są prawdziwymi gwiazdami muzyki tanecznej. Grają kilka koncertów tygodniowo, a kluby wypełnione są po brzegi. W tym roku trudno już znaleźć w ich kalendarzu wolne miejsce. W półfinałowym odcinku show wykonali swój przebój, "Niewiara". Nie kryli zdenerwowania. - Może mieliśmy gorszy dzień, w finale chcemy udowodnić, że potrafimy śpiewać - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl wokalistka zespołu, Magda. Jury w odcinku castingowym było zainteresowane zespołem, ale teraz nie pozostawiło na nim suchej nitki. Piękni i Młodzi otrzymali aż 4xNIE. Co na to Piękni i Młodzi? Jak się okazuje, zespół wziął sobie uwagi jury do serca, ale nie zamierza robić rewolucji ani w składzie, ani w repertuarze. Jury było wyjątkowo zszokowane wynikami głosowania. Wystarczyło spojrzeć, jakie mieli miny. - Nie wiadomo, czy swoją krytyką nam zaszkodzili, czy tylko zmobilizowali naszych fanów do głosowania. Chyba powinniśmy im podziękować - mówi Magda.

Jeszcze kilka lat temu grali tylko na weselach i imprezach. W zeszłym roku zaczęli nagrywać własne piosenki i opłaciło się - teledysk do ich singla "Niewiara" ma już ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube'ie! Trio Piękni i Młodzi gra disco polo i właśnie dostali się do finału "Must be the music" - to pierwszy taki przypadek w historii polskich talent shows.

Pierwszy półfinał programu "Must be the music" zszokował chyba najbardziej jurorów. Ocenili występ zespołu Piękni i Młodzi jako największą klapę odcinka. To jednak nie zniechęciło widzów - dzięki ich głosom  trio zobaczymy w finale. Kim są wykonawcy, którzy tak podpadli Korze, Elżbiecie Zapendowskiej, Adamowi Sztabie i Piotrowi Roguckiemu?

Grupa Piękni i Młodzi pochodzi z Łomży. Tworzą ją trzy osoby: Magda i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski. Dawid i Magda są małżeństwem od kilku lat i mają córkę Gabrysię. Magda nie zrezygnowała ze swojego zawodu i na co dzień jest higienistką stomatologiczną. Piękni i Młodzi zaczynali jako zespół weselny, a od roku są prawdziwymi gwiazdami muzyki tanecznej. Grają kilka koncertów tygodniowo, a kluby wypełnione są po brzegi. W tym roku trudno już znaleźć w ich kalendarzu wolne miejsce. W półfinałowym odcinku show wykonali swój przebój, "Niewiara". Nie kryli zdenerwowania.

Może mieliśmy gorszy dzień, w finale chcemy udowodnić, że potrafimy śpiewać - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl wokalistka zespołu, Magda.

Piękni i młodziScreen z Polsat

Jury w odcinku castingowym było zainteresowane zespołem, ale teraz nie pozostawiło na nim suchej nitki. Piękni i Młodzi otrzymali aż 4xNIE.

Reprezentujecie bardzo wysoki poziom. Pani jest rekinem, a panowie, niestety, jesteście meduzami. Panowie nie są dla pani żadną ozdobą. Musicie być zespołem - powiedział Piotr Rogucki.

Kora nie do końca zgadzała się z opinią Roguckiego.

Nie wiem, czy to jest taki wysoki poziom, bo mamy trzecie tysiąclecie, a Wy reprezentujecie poziom PRL-u. (...) Pani powinna ćwiczyć, żeby tańczyć jak Madonna albo chociaż w połowie jak ona. Panowie beznadzieja. Żadna ozdoba dla pani.
Zajęliście miejsce kogoś zdolnego, ale zdolni sobie poradzą, czy w programie czy bez - powiedział Adam Sztaba.

Jury Must be the musicScreen z Polsat

Co na to Piękni i Młodzi? Jak się okazuje, zespół wziął sobie uwagi jury do serca, ale nie zamierza robić rewolucji ani w składzie, ani w repertuarze.

To dla nas kop do poprawy, będziemy ćwiczyć i się uczyć, by wypadać lepiej. Ale nie do końca zgadzamy się z tym, że musimy tańczyć i właśnie tańcem zachwycać publiczność. Mimo że jury skrytykowało chłopaków, nasze role w zespole się nie zmienią. Nie zrezygnujemy też z disco. Słabość polega właśnie na tym, żeby się zmieniać pod ciężarem krytyki. My chcemy być coraz lepsi, ale chcemy pozostać sobą - powiedziała nam Magda, wokalistka zespołu.

Jury było wyjątkowo zszokowane wynikami głosowania.

Wynik głosowania był dla jury zaskoczeniem. Wystarczyło spojrzeć, jakie mieli miny. Nie wiadomo, czy swoją krytyką nam zaszkodzili, czy tylko zmobilizowali naszych fanów do głosowania. Chyba powinniśmy im podziękować.

Zespół liczy, że show pozwoli im wyjść poza środowisko fanów disco.

Do sukcesu, jaki teraz mamy, doszliśmy w bardzo krótkim czasie. Zdajemy sobie z tego sprawę, ale wiele lat wcześniej na to pracowaliśmy. Cieszymy się, że mogliśmy się pokazać, że zobaczy nas ktoś, kto nas jeszcze nie zna. Mamy nadzieję, że spodobamy się, nawet jeśli to disco. Nie chcę oceniać, czy jury oceniło nas źle właśnie dlatego, że wykonujemy taką muzykę, ale chcę pokazać, że disco może być dobre - cieszyć ludzi. Dużo osób zna te piosenki, ale się tego wstydzi, my chcemy to zmienić.

Grupa również widzi kilka słabszych aspektów swojego występu.

Nie wszystko poszło tak, jak byśmy chcieli, być może to stres. Zapraszamy na nasze koncerty, można zobaczyć, jak sobie radzimy. Teraz chcemy mieć kilka dni oddechu, a potem ruszamy z przygotowaniami do finału, by pokazać się z jak najlepszej strony. Póki co nie zdradzę, jakie mamy plany co do finałowego występu.

Piękni i młodzi w Must be the musicScreen z Facebook/ZespółMuzycznyPiękniiMłodzi

Finał 7. edycji "Must be the music" 25 maja w Polsacie.

PeeR

Więcej o:
Komentarze (23)
Jurorzy "Must be the music" byli w szoku. Pierwszy raz zespół disco dostał się do finału talent show!
Zaloguj się
 • tekla56

  Oceniono 96 razy 80

  Przepuściła ich do półfinału produkcja. Przecież Polsat startuje z nowym kanałem disco polo. Muszą się zareklamować a ludzie głosują bo wolą disco od metalu.Nie zdziwię się jak wygrają .

 • muminos1975

  Oceniono 90 razy 68

  polsatowskie diso polo zaskoczone? przeciez to kolebka tej muzy w PL w TV
  po co na siłe sie kreują na inteligentów , zreszta jak widac, 90% lubi tę muzykę :)

 • ninurta

  Oceniono 42 razy 22

  sami przepuścili a teraz miauczą?

 • refleksyjny

  Oceniono 49 razy 19

  KOra największe sukcesy odnosiła w PRL.
  Skąd w niej taka pogarda dla tamtych czasów? Wstydzi sie swojej przeszłości?
  Suszona pietruszka wygląda lepiej niż Kor.

 • Oceniono 58 razy 12

  Jedyną ździwioną i załamana osobą moze byc Adam sztaba bo jako jedyny niepopiera chłamu to pseudomuzyczne trio w półfinale znalazło sie dzieki pozostałej trójce wina za to głównie można obarczyc roguckiego który obnizyl poziom tego programu ale coz mozna mowic o facecie ktory wychodzi na scene w garniturze od komuni i rożowych klapkach kabielowy i śpiewa tekst ktory skleciłby przedszkolak i spiewa jaby wydawał z siebie ostatnie tchnienie dno. Łozo wróć!

 • Gość: tom

  Oceniono 4 razy 4

  To jury to kupa śmiechu. Niby znawcy ale chyba na własnej kupie. Dobrze, że to widzowie mogą głosować. To, że ktoś gra i śpiewa disco polo nie może być skazany na porażkę. Muza, która wpada w ucho (nieraz tekst jest płytki - ale to zależy od zespołu). Ale wystarczy spojrzeć na hity anglojęzyczne - gdyby ludzie rozumieli teksty zobaczyliby kicz jakim nas karmią. Ale to Polacy zamiast promować swoje (oczywiście doskonalić to całe disco polo) patrzą tylko na zagranicę.

 • gj61

  Oceniono 5 razy 3

  Ludkowie! Dajcie na luz. To jest showBUSINESS. Jeżeli ONI się sprzedają? Na miłość boską, biorąc to ekstremalnie, to Penderecki też się sprzedaje. Zatem: dla każdego coś miłego. Mnie to nie kręci, ale miejcie szacunek do potrzeb innych ludzi.
  Ja patrzę na to od strony profesjonalno-biznesowej: Sex Pistols fałszowało, a jaka była sprzedaż, ilu fanów? Żyją do dzisiaj. A disco-polo? Ma się lepiej niż pęczek zaangażowanych, podnieconych i nawiedzonych "tfurcuf" bywałych na salonach. Zazdrościcie?
  De gustibus non discutantum (nie wiem czy bez błędu: O gustach się nie dyskutuje)

 • Gość: Marecki

  0

  A te całe Jury to co osiągnęło w życiu?? Nawet nie wiem jak się nazywa ten stary dziad z wąsem albo Sztabu - kto ty jesteś??. Się kur.a znaleźli! Od lat nic nie robią, nikt ich nie widzieć, słuchać ale do krytyki to pierwsi. Żałosne dupki udaje kogoś kim nigdy nie byli!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX