Robert Lewandowski wsparł piłkarza, w którego rzucono bananem. Pozuje do zdjęcia razem z...

Akcję wsparli nie tylko koledzy Alvesa z boiska.
Lewandowski wsparł Daniego Alvesa Robert Lewandowski wsparł piłkarza, w którego rasistowski kibic rzucił bananem. Robert Lewandowski wsparł Daniego Alvesa, w którego rasistowski kibic rzucił bananem. Do zdjęcia z bananem zaprosił Pierre'a-Emericka Aubameyounga. Kiedy Dani Alves, brazylijski piłkarz grający w FC Barcelonie, zjadł rzuconego w niego banana, wszyscy byli pod wrażeniem celnej odpowiedzi na rasistowski gest. Niekonwencjonalne zachowanie Alvesa z miejsca spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem kibiców i kolegów z boiska. W tej chwili trwa istny szał na fotografowanie się z bananem w celu wyrażenia solidarności z piłkarzem i jednocześnie zamanifestowania sprzeciwu wobec rasistowskim zachowaniom na boisku. Do piłkarzy pozujących do zdjęcia z bananem dołączył również Robert Lewandowski. "Lewy" do wspólnego zdjęcia zaprosił kolegę z klubu, Pierre'a-Emericka Aubameyounga. Akcję wsparli nie tylko koledzy Alvesa z boiska. Fotografie z bananami publikują również dziennikarze, komicy, a nawet... kandydatki na miss!

Robert Lewandowski wsparł Daniego Alvesa, w którego rasistowski kibic rzucił bananem.

Kiedy Dani Alves, brazylijski piłkarz grający w FC Barcelonie zjadł rzuconego w niego banana, wszyscy byli pod wrażeniem celnej odpowiedzi na rasistowski gest. Niekonwencjonalne zachowanie Alvesa z miejsca spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem kibiców i kolegów z boiska. W tej chwili trwa istny szał na fotografowanie się z bananem w celu wyrażenia solidarności z piłkarzem i jednocześnie zamanifestowania sprzeciwu wobec rasistowskim zachowaniom na boisku. Do piłkarzy pozujących do zdjęcia z bananem dołączył również Robert Lewandowski. "Lewy" do wspólnego zdjęcia zaprosił kolegę z klubu, Pierre'a-Emericka Aubameyoanga.

Akcję wsparli nie tylko koledzy Alvesa z boiska. Fotografie z bananami publikują również dziennikarze, komicy, a nawet... kandydatki na miss!

WIĘCEJ ZDJĘĆ ZNAJDZIECIE TUTAJ >>

Robert Lewandowski, Pierre-Emerick Aubameyoung Screen z Facebook.com

A tutaj znajdziecie wideo z sytuacją, od której wszystko się zaczęło.

alex