Rozstanie ogłosili miesiąc temu, ale dopiero teraz Chris Martin zdradził, czemu do niego doszło: Mogę winić...

Bierze na siebie winę za rozpad małżeństwa.
Dlaczego Chris i Gwyneth się rozstali Wokalista zespołu Coldplay bierze na siebie winę za rozpad małżeństwa. W rozmowie z BBC Radio Chris Martin otworzył się i po raz pierwszy od rozstania z Gwyneth Paltrow opowiedział, dlaczego posunęli się do tak radykalnej decyzji. Gwyneth Paltrow i Chris Martin miesiąc temu ogłosili separację. Byli małżeństwem 10 lat, mają dwoje dzieci i uchodzili za jedną z najbardziej normalnych par w niestabilnym, przede wszystkim jeśli chodzi o związki, Hollywood. Do tej pory jednak nie tłumaczyli swojej decyzji. W rozmowie z BBC Radio 1 Martin otworzył się i po raz pierwszy od rozstania z żoną opowiedział, dlaczego posunęli się aż do tak radykalnej decyzji. "Dwa lata temu byłem w rozsypce. Nie potrafiłem cieszyć się tym, że między nami wszystko dobrze się układa. Nie potrafiłem się cieszyć niczym, a to wypalało mnie od środka. Nie nazwałbym tego załamaniem. Po prostu zdałem sobie sprawę, że w końcu muszę dorosnąć. (...) Mogę winić tylko siebie. Nie potrafiłem się otworzyć. Możesz być z najwspanialszą osobą na świecie, ale z powodu własnych problemów, nie potrafisz należycie się tym cieszyć. Co się teraz zmieniło? Nie chcę iść przez życie, bojąc się go, bojąc się miłości, bojąc się odrzucenia, bojąc się porażki." Lider zespołu Coldplay w dość zagmatwany sposób tłumaczy, że to właśnie on jest odpowiedzialny za rozpad małżeństwa. "Do pewnego momentu w moim życiu nie byłem całkowicie bezbronny wobec miłości i to spowodowało pewne problemy. Jeśli nie dopuścisz do siebie miłości, nie będziesz potrafił jej odwzajemnić. Musisz się całkowicie otworzyć, żeby prawdziwie kochać, a kiedy to zrobisz, czasem będziesz cierpieć, ale będzie to wspaniałe. Każdy powinien być w jakiś sposób 'złamany'. W życiu czekają cię ciężkie chwile: czy to dotyczące dzieci czy miłości, pieniędzy czy choroby. Nie powinieneś od nich uciekać. Życie rzuca ci te wyzwania i musisz im stawić czoła." Para, która do tej pory uchodziła za jedną z najbardziej zgodnych w Hollywood, 25 marca zaskoczyła wszystkich oświadczeniem o rozstaniu.

"Możesz być z najwspanialszą osobą na świecie, ale z powodu własnych problemów, nie potrafisz należycie się tym cieszyć. Jeśli nie dopuścisz do siebie miłości, nie będziesz potrafił jej odwzajemnić". Do tej pory mogliśmy się tylko domyślać, co było powodem ich rozstania. Dziś Chris Martin zdradził, dlaczego rozstał się z Gwyneth Paltrow.

Gwyneth Paltrow i Chris Martin miesiąc temu ogłosili separację. Byli małżeństwem 10 lat, mają dwoje dzieci i uchodzili za jedną z najbardziej normalnych par w niestabilnym, przede wszystkim jeśli chodzi o związki, Hollywood. Do tej pory jednak nie tłumaczyli swojej decyzji. W rozmowie z BBC Radio 1 Martin otworzył się i po raz pierwszy od rozstania z żoną opowiedział, dlaczego posunęli się aż do tak radykalnej decyzji.

Dwa lata temu byłem w rozsypce. Nie potrafiłem cieszyć się tym, że między nami wszystko dobrze się układa. Nie potrafiłem się cieszyć niczym, a to wypalało mnie od środka. Nie nazwałbym tego załamaniem. Po prostu zdałem sobie sprawę, że w końcu muszę dorosnąć. (...) Mogę winić tylko siebie. Nie potrafiłem się otworzyć. Możesz być z najwspanialszą osobą na świecie, ale z powodu własnych problemów, nie potrafisz należycie się tym cieszyć. Co się teraz zmieniło? Nie chcę iść przez życie, bojąc się go, bojąc się miłości, bojąc się odrzucenia, bojąc się porażki.

?BAUER-GRIFFIN.COM Gwyneth Paltrow, husband Chris Martin, and their new baby daughter Apple Blythe Alison Martin (b. May 14, 2004) photographed for the first time while leaving the hospital in London, England. EXCLUSIVE. May 15, 2004. www.bauer-griffin.com STEVE SANDS/BAUER-GRIFFIN.COM/STEVE SANDS

Lider zespołu Coldplay w dość zagmatwany sposób tłumaczy, że to właśnie on jest odpowiedzialny za rozpad małżeństwa.

Do pewnego momentu w moim życiu nie byłem całkowicie bezbronny wobec miłości i to spowodowało pewne problemy. Jeśli nie dopuścisz do siebie miłości, nie będziesz potrafił jej odwzajemnić. Musisz się całkowicie otworzyć, żeby prawdziwie kochać, a kiedy to zrobisz, czasem będziesz cierpieć, ale będzie to wspaniałe. Każdy powinien być w jakiś sposób "złamany". W życiu czekają cię ciężkie chwile: czy to dotyczące dzieci czy miłości, pieniędzy czy choroby. Nie powinieneś od nich uciekać. Życie rzuca ci te wyzwania i musisz im stawić czoła.

Para, która do tej pory uchodziła za jedną z najbardziej zgodnych w Hollywood, 25 marca zaskoczyła wszystkich oświadczeniem o rozstaniu (Zobacz: Niespodziewane wyznanie Gwyneth Paltrow: Z sercem przepełnionym smutkiem zdecydowaliśmy się z mężem na separację).

aga