Koniec przyjaźni Seleny Gomez z Kendall i Kylie Jenner. Chciały ją POGRĄŻYĆ

Ta przyjaźń okazała się toksyczna.
Selena Gomez straciła przyjaciółki Kendall i Kylie Jenner chciały wykorzystać sławną koleżankę... Selena Gomez miała nadzieję, że przyjaźń z siostrami Jenner będzie dla niej odskocznią od relacji z Justinem Bieberem. Gwiazda chciała oderwać się od problemów i spędzać wolny czas z kimś, w kim znajdzie oparcie. Jak donosi "Posh 24", Gomez szybko zdała sobie sprawę z tego, że wybrała nieodpowiednie towarzystwo. Aktorka chciała uporać się ze swoimi problemami sercowymi, a jednocześnie trzymać się z daleka od alkoholu i wszelkich używek. Podczas wypadu na festiwal Coachella Kendall i Kylie miały zapewnić Selenie wsparcie. Niestety, stało się inaczej, bo dziewczyny zajmowały się tylko sobą, a ich koleżanka poczuła się wykorzystana - podaje "Posh 24". Okazało się, że siostry Jenner chciały jedynie wypromować się przy sławnej "przyjaciółce".

Selena Gomez miała nadzieję, że przyjaźń z siostrami Jenner będzie dla niej odskocznią od trudnych relacji. Chciała oderwać się od problemów i spędzać czas z kimś, w kim znajdzie oparcie. Jak donosi "Posh 24", Sel szybko zdała sobie sprawę z tego, że to nieodpowiednie towarzystwo dla niej.

InstagramInstagram/kendalljenner

Kendall i Kylie mają toksyczny wpływ na życie Sel. Selena chciała uporać się ze swoimi problemami i być daleko od alkoholu i wszelkich używek. Na festiwalu Coachella chciała miło spędzić czas, oddając się słuchaniu muzyki. Siostry Jenner miały być wsparciem, ale... tylko pogrążały Selenę. Gwiazda martwiła się w tym czasie również o Justina Biebera. Poczuła się wykorzystana przez siostry.

Kendall i Kylie ani trochę nie obchodzi Selena. Ich przyjaźń się zakończyła. Czuje się bez nich lepiej. Kylie i Kendall żyją w swoim fantastycznym świecie - twierdzą źródła.

Okazało się, że Sel miała być dla nich jedynie środkiem promocji...

east newseast news/selena gomez i kylie jenner

Współczujemy takich koleżanek...

Mix