Piróg znalazł swój telefon! Nie zgadniecie gdzie. Ale nie to jest najśmieszniejsze

Piróg znalazł swój telefon! Nie zgadniecie gdzie. Ale nie to jest najśmieszniejsze Michał Piróg poinformował, że jego zaginiony telefon wziął przez przypadek kolega. Tancerze zdążył już jednak wcześniej kupić drugi aparat! W sobotę wieczorem Michał Piróg postawił na swoich fanów na Facebooku, alarmując, że zginął mu telefon. Teraz okazał się, że telefon nie zginął ani nie został skradziony. To dobra wiadomość, jednak w międzyczasie tancerz zdążył sobie kupić drugi telefon! - Zaginiony telefon odnalazł się w kieszeni mojego znajomego, który podczas kiedy ja grałem na "pierogach z serem" uznał że to jego aparat i schował do kieszeni. Poinformował mnie o tym dopiero kiedy zdążyłem kupić już nowy aparat plus kilka dodatkowych sprzętów no i tak człowiek chudnie o parę tysi lekko nie przyszło ale łatwo poszło... czemu zarobić jest ciężko a wydaje się w sekundę. Ja chcę na odwrót. No to teraz mogę na dwa Iphony gadać - zakończył refleksyjnie.

Alarm odwołany, Michał Piróg znalazł swój telefon warty 6 tysięcy złotych. Jednak w międzyczasie nie próżnował.

W sobotę wieczorem Michał Piróg postawił na swoich fanów na Facebooku, alarmując, że zginął mu telefon (zobacz: Michał Piróg napisał na Facebooku, że stracił telefon za 6 tysięcy. Internauci jednak zwrócili uwagę na coś innego). Teraz okazał się, że telefon nie zginął ani nie został skradziony. To dobra wiadomość, jednak w międzyczasie tancerz zdążył sobie kupić drugi telefon!

Zaginiony telefon odnalazł się w kieszeni mojego znajomego, który podczas kiedy ja grałem na "pierogach z serem" uznał że to jego aparat i schował do kieszeni. Poinformował mnie o tym dopiero kiedy zdążyłem kupić już nowy aparat plus kilka dodatkowych sprzętów no i tak człowiek chudnie o parę tysi lekko nie przyszło ale łatwo poszło... czemu zarobić jest ciężko a wydaje się w sekundę. Ja chcę na odwrót. No to teraz mogę na dwa Iphony gadać - zakończył refleksyjnie.

Michał PirógScreen z Facebook.com

I co Wy na to?

Michał PirógKapif

alex