George Clooney zaręczył się. A kiedyś założył się z Nicole Kidman, że...

Clooney zaręczył się. Przegra zakład? Jego nową wybranką jest 36-letnia prawniczka Amal Alamuddin George Clooney, kobieciarz i wieczny chłopiec wręczył swojej ukochanej zaręczynowy pierścionek. Jego nową wybranką jest 36-letnia prawniczka Amal Alamuddin. Amerykańskie media nie mają wątpliwości. George Clooney, nieustający kobieciarz i wieczny chłopiec wręczył swojej ukochanej zaręczynowy pierścionek. Jak dotąd 53-letni George Clooney tylko raz stanął na ślubnym kobiercu. W 1989 roku ożenił się z Talią Balsam, jednak małżeństwo przetrwało zaledwie cztery lata. Niedawno informowaliśmy, że wieczny amant, któremu odpowiadało życie singla, wreszcie ma szansę na ustatkowanie się. Jego nową wybranką jest nie aktorka czy modelka, ale piękna 36-letnia prawniczka Amal Alamuddin. Teraz portal Etonline.com informuje, że para zaręczyła się. Wiarygodne źródło zbliżone do pary potwierdziło nam, że laureat Oscara oświadczył się swojej 36-letniej dziewczynie - czytamy. Świadek miał zobaczyć na palcu Alamuddin pierścionek zaręczynowy. W czwartek wieczorem George i Amal byli widziani na obiedzie w Nobu w Malibu ze znajomą, Cindy Crawford, a liczne źródła potwierdzają, że widzieli Amal pokazującą Cindy pierścionek - czytamy dalej. George Clooney i Amal Alamuddin spotykają się od października ubiegłego roku. Niewykluczone, że piękna prawniczka sprawi, że aktor wreszcie złamie daną dawno obietnicę, że nigdy więcej nie stanie przed ołtarzem. Ożeniłem się w 1989 roku i nie byłem w tym dobry. Już zaraz po rozwodzie mówiłem, że nie zamierzam ożenić się ponownie, a potem już nie wracałem do tematu - mówił w wywiadzie dla Esquire.com. Założył się również między innymi z Nicole Kidman, że nigdy ponownie się nie ożeni. Przegra zakład? Przekonamy się.

Amerykańskie media nie mają wątpliwości. George Clooney, nieustający kobieciarz i wieczny chłopiec wręczył swojej ukochanej zaręczynowy pierścionek.

Jak dotąd 53-letni George Clooney tylko raz stanął na ślubnym kobiercu. W 1989 roku ożenił się z Talią Balsam, jednak małżeństwo przetrwało zaledwie cztery lata. Niedawno informowaliśmy, że wieczny amant, któremu odpowiadało życie singla, wreszcie ma szansę na ustatkowanie się (zobacz: Amerykańskie media w osłupieniu: Nie za wysokie progi? Kim jest nowa dziewczyna Clooneya?). Jego nową wybranką jest nie aktorka czy modelka, ale piękna 36-letnia prawniczka Amal Alamuddin. Teraz portal Etonline.com informuje, że para zaręczyła się.

Wiarygodne źródło zbliżone do pary potwierdziło nam, że laureat Oscara oświadczył się swojej 36-letniej dziewczynie - czytamy.

Świadek miał zobaczyć na palcu Alamuddin pierścionek zaręczynowy.

W czwartek wieczorem George i Amal byli widziani na obiedzie w Nobu w Malibu ze znajomą, Cindy Crawford, a liczne źródła potwierdzają, że widzieli Amal pokazującą Cindy pierścionek - czytamy dalej.

George Clooney i Amal Alamuddin spotykają się od października ubiegłego roku. Niewykluczone, że piękna prawniczka sprawi, że aktor wreszcie złamie daną dawno obietnicę, że nigdy więcej nie stanie przed ołtarzem.

Ożeniłem się w 1989 roku i nie byłem w tym dobry. Już zaraz po rozwodzie mówiłem, że nie zamierzam ożenić się ponownie, a potem już nie wracałem do tematu - mówił w wywiadzie dla Esquire.com.

Założył się również między innymi z Nicole Kidman, że nigdy ponownie się nie ożeni. Przegra zakład? Przekonamy się.

George Clooney's rumored lawyer girlfriend Amal Alamuddin checks out of there hotel leaves separately in New York City.  Pictured: Amal AlamuddinTURGEON-STEFFMAN / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Turgeon-Steffman / Splash News

alex