Lupitę Nyong'o uznano za najpiękniejszą gwiazdę na świecie. Nie uwierzycie, jak zareagowała

Lupita Nyong'o najpiękniejszą gwiazdą Kenijska aktorka zareagowała na tę wiadomość w dość niecodzienny sposób Magazyn "People" ogłosił listę 50 najpiękniejszych kobiet show-biznesu. Na sam szczyt zestawienia trafiła kenijska aktorka, 31-letnia Lupita Nyong'o. Laureatka Oscara ze skromnością przyjęła wyróżnienie. Zdradziła również, że przez długi czas miała kompleksy na punkcie swojego wyglądu. - Jeszcze kilka lat temu za ideał piękna uważałam dziewczyny o jasnej skórze i długich, prostych włosach - wyznała aktorka. Lupita przyznała też, że jej mama nigdy nie miała wątpliwości co do urody córki. - Zawsze twierdziła, że jestem piękna. I w końcu w to uwierzyłam - dodała gwiazda. Drugie miejsce w zestawieniu magazynu "Poeple" zajęła Kerri Russel. Na trzeciej pozycji znalazła się Jenna Dewan-Tatuum.

Grunt to poczucie humoru. Lupita Nyong'o została uznana przez magazyn "People" za najpiękniejszą kobietę show-biznesu na świecie. Kenijska aktorka zareagowała na to w dość niecodzienny sposób.

Magazyn "People" ogłosił listę 50 najpiękniejszych kobiet show-biznesu roku 2014. Na sam szczyt zestawienia trafiła kenijska aktorka, 31-letnia Lupita Nyong'o, laureatka Oscara za rolę w filmie "Zniewolony". Lupita ze skromnością przyjęła wyróżnienie i jednocześnie zdradziła, że przez długi czas miała kompleksy na punkcie swojego wyglądu.

Za ideał piękna uważałam dziewczyny o jasnej skórze i spływających prosto włosach - czytamy jej wypowiedź na portalu Dailymail.co.uk.

Przyznała też, że jej mama nigdy nie miała wątpliwości co do urody córki.

Zawsze twierdziła, że jestem piękna. I w końcu w to uwierzyłam - dodała.

Okazuje się, że Lupita Nyong'o nie jest pozbawiona poczucia humoru i dystansu do siebie. Na Instagramie zamieściła swoje zdjęcie jako pulchnego noworodka i podpisała je ironicznie:

Najpiękniejsza, tak?

Obok jednak dodała swoje aktualne zdjęcie, więc każdy może sobie porównać, jak uroczy, choć nieco pyzaty maluch przekształcił się w najpiękniejszą obecnie gwiazdę na świecie.

Drugie miejsce w zestawieniu magazynu "Poeple" zajęła Kerri Russel, a trzecie Jenna Dewan-Tatuum.

Lupita Nyong'oScreen z Instagram.com

alex